МЕНЮ


12:07

Останні дві доби в Кіровограді у різних мікрорайонах міста вимикають світло. Десь - на кілька годин, десь - ледь не з ранку до вечора. В ПАТ "Кіровоградобленерго" пояснюють: відключення - аварійні, причина в тому, що вийшов один з енергоблоків на Запорізькій АЕС. Графіків відключень по мікрорайонах не існує, кажуть в обленерго, тож фактично світло можуть вимкнути у будь-якому мікрорайоні у будь-який момент на будь-який час.

переглядів: 2803
10:35

Тридцять членів кіровоградської організації Українського товариства сліпих отримали матеріальну допомогу від міської влади до Міжнародного дня інваліда. Вручити її в урочистій обстановці до клубу УТОС завітала начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк. Також вона передала найширіші вітання від керівництва міста, адже
міська влада намагається всебічно підтримувати людей з обмеженими можливостями. Задля цього були розроблені, а тепер втілюються в життя, різноманітні соціальні програми для цієї категорії кіровоградців, для них також розроблено і ряд пільг, створено центр реабілітації для дітей-інвалідів, а міську інфраструктуру намагаються прилаштувати для потреб людей із вадами зору.

переглядів: 2590
pgt 0.42235 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua