МЕНЮ


13:01

Одразу після розгляду депутатських запитів на початку засідання 44-ї сесії Кіровоградської міської ради, що відбулося 16 грудня, депутати прийняли декілька кадрових рішень.

переглядів: 1022
12:57

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради не дав згоди на підвищення тарифів на послуги з вивезення побутових відходів у Кіровограді, що надаються ТОВ “КАТП-1128" і ТОВ ”ЕКОСТАЙЛ", – до 1 квітня 2015 року вони залишаться незмінними.

переглядів: 1152
12:45

Кіровоградській міській владі таки довелось вимушено погодити вартість проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування для перевізників, що працюють у режимі маршрутного таксі, у розмірі трьох гривень. Відповідне рішення виконкому вступає в дію із завтрашнього дня, 20 грудня.

переглядів: 1136
12:40

Усі малі архітектурні форми, що були встановлені по вулиці Дворцовій у Кіровограді для літньої торгівлі, мають бути негайно демонтовані. Таку вимогу поставив перед відповідними службами секретар міської ради Іван Марковський на нараді з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради.

переглядів: 921
12:39

Контрольна служба Кіровоградської міської ради перевірить, як розпочали свою роботу чотири новоутворених ЖЕО. Відповідне доручення керівнику служби Тетяні Пільчик дав секретар міської ради Іван Марковський у понеділок на нараді з керівниками підрозділів виконавчих органів міської ради.

переглядів: 877
12:37

З 12 грудня відновлено автобусний маршрут №7 "Салганні Піски (МСЧ № 19) – Лісопаркова". Обслуговує його ПП “Укравтоінвест”.

переглядів: 942
12:36

Усі кіровоградські діти, чиї батьки беруть участь в антитерористичній операції, отримають на Новий рік привітання і подарунки від міської влади.

переглядів: 958
11:54

Сьогодні, 19 грудня, в Україні відзначається День адвокатури. За тиждень до цього я зателефонував Ліані Левицькій – відомому в Кіровограді адвокату і запитав, чи не проти вона дати інтерв’ю з нагоди професійного свята, що наближалося.
– А чому я? – поцікавилася Левицька.
– Тому що ви імпонуєте мені як юрист і людина, – відповів я. І сказав половину правди. Бо вибрав Ліану Анатоліївну я ще й тому, що вона, на відміну від багатьох теперішніх кіровоградських адвокатів, раніше не працювала ні в міліції, ні в прокуратурі, ні в суді і День адвокатури – це єдине її професійне свято (якщо не брати до уваги День юриста)

переглядів: 1298
11:36

Кіровоградська “Аварійно-диспетчерська служба” – одне з найстабільніших комунальних підприємств Кіровограда. До речі, і у Всеукраїнському рейтингу підприємств галузі воно вже кілька років поспіль посідає перше місце. Хто з мешканців обласного центру не знає телефонного номера 15-80, за яким можна отримати всю необхідну інформацію щодо тієї чи іншої аварії на комунальних мережах, викликати ремонтну бригаду?
Телефон диспетчерської служби не замовкає.

переглядів: 1043
1 2 »
pgt 0.51825 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua