МЕНЮ


19:46

Учора під головуванням міністра енергетики та вугільної промисловості України Володимира Демчишина відбулась селекторна нарада за участі представників енергоємних підприємств областей України, НЕК “Укренерго” та органів влади.

переглядів: 496
19:44

На хвойних плантаціях Кіровоградської області зростає близько мільйона штук сосни кримської та звичайної і ялини звичайної. Із них майже 20 тисяч лісівники готові продати нинішньої зими, повідомляє прес-служба ОУЛМГ.

переглядів: 506
19:39

Витрати на оплату опалення складають сьогодні чи не найбільшу частину витрат населення на комунальні послуги.

переглядів: 490
14:55

Найгірше вже позаду, але лікування триває.

переглядів: 851
14:48

Два етапи благодійної акції з перерахунку денного заробітку на потреби працівників ДП "СхідГЗК", мобілізованих в ряди Збройних сил України, дозволили зібрати більше одного мільйона гривень, які витратили на закупівлю спорядження, одягу, взуття. Зараз службу, в тому числі і в зоні АТО, проходить 121 працівник комбінату. Всі вони отримують посилки від колег за особистими замовленнями. Сума, на яку було закуплено спорядження і одяг для захисників Вітчизни, складає більше одного мільйона 200 тисяч гривень. 200 тисяч гривень виділив профспілковий комітет ДП "СхідГЗК".

переглядів: 845
13:57

Нині на Сході України серед інших патріотів із бойовиками й російськими військовими воюють навіть вісімнадцятирічні, а в тилу хлопці й дівчата такого ж віку, а то й молодші, збирають для солдатів усе необхідне на війні. Коріння цього притаманного українцям патріотизму – у минулому. І наочним прикладом цього є кіровоградка Варвара Муха, якій 15 грудня виповниться 90 років.
Уродженка села Піски-Радьківські Борівського району Харківської області 1941 року, після закінчення школи, пішла працювати табельницею на залізничну станцію

переглядів: 880
13:44

– А чому ти вирішила про мене писати? – запитала з деякою недовірою моя гостя, завідуюча відділом мистецтв бібліотеки імені Чижевського Світлана Ушакова.
– Повинна ж я про когось писати, – віджартувалася я. – Ну якщо відверто, то це й не зовсім про тебе, а про нашу з тобою можливість впливати на виховання почуттів.
А тепер поясню читачам, що мала на увазі, зараховуючи себе до одного із Ушаковою, так би мовити, цеху. Одна з моїх професій – бібліограф-бібліотекар

переглядів: 861
13:23

Восьмого грудня в художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна пройшла церемонія вручення обласної премії у сфері образотворчого мистецтва та мистецтвознавства, названа на честь того ж таки художника.

переглядів: 891
12:42

Майдан і війна на сході України, окрім прагнення до справедливості й боротьби за свободу, пробудили у всіх нас приспану роками "стабільності" готовність до безоплатної допомоги тим, хто цю свободу для України виборює.

переглядів: 753
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.45238 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua