МЕНЮ


14:30

У рамках спільного україно-турецького проекту щодо обміну в галузі медицини між лікувально-діагностичним центром святого Луки та групою клінік “Аджибадем” Кіровоград відвідали турецькі фахівці – провідний спеціаліст з радіонейрохірургії професор медицини Сельчук Пекер та регіональний директор групи клінік “Аджибадем” в країнах пострадянського простору Тахміна Килинч.

переглядів: 418
14:27

У Кіровограді вирішено тимчасово обмежити використання салютів, феєрверків та піротехнічних засобів.

переглядів: 426
14:24

Як повідомляла "ВГ", народний депутат багатьох скликань Верховної Ради, наш земляк Ігор Шаров подарував бійцям, що виконують зараз свій військовий обов’язок в зоні АТО, вантажний автомобіль підвищеної прохідності. Однак деякі ЗМІ чомусь, не перевіривши інформацію, поставили під сумнів сам факт передачі автомобіля і обізвали Ігоря Шарова псевдоволонтером.

переглядів: 478 / коментарі (1)
14:10

Напередодні новорічних свят прийнято підбивати підсумки того, що зроблено за рік, і планувати справи на рік наступний. Депутат Кіровоградської міської ради Олександр Шамардін уже тричі на сторінках нашої газети ґрунтовно і детально розповідав про те, як виконує накази виборців. Дотримуючись принципів відкритості та прозорості у своїй депутатській діяльності, висловив бажання прозвітувати про зроблене і наприкінці нинішнього року:

переглядів: 1249
14:03

Про архівний відділ Кіровоградської міської ради або, як його звикли називати кіровоградці, міський архів чула більшість мешканців нашого міста, але мало хто знає про масштаби цього підрозділу та основні функції, які він виконує.

переглядів: 486
13:56

Мало знайдеться людей середнього та старшого віку, які не чули про Євгена Березняка – того самого Березняка, який став прототипом головного героя фільму "Майор Вихор". Недавно минув рік відтоді, як Євгена Степановича – почесного співробітника ГУР Міністерства оборони України, почесного громадянина Києва, Дніпропетровська та Кракова, почесного академіка Академії педагогічних наук України, заслуженого вчителя УРСР, Героя України – не стало. Згадаємо ж про цю людину-легенду, в захоплюючому життєписі якої є й сторінки, пов’язані з Кіровоградщиною (майбутній герой-розвідник провів дитинство у місті Помічній, а в Зінов’євську (тепер – Кіровограді) він навчався у педагогічному технікумі).

переглядів: 490
13:54

Три букмекерські контори закрито недавно в Кіровограді. Це – результат візитів туди працівників служби боротьби з економічною злочинністю УМВС в області.

переглядів: 428
13:50

У Хмельницькому пройшов фінал юнацького Кубка України з вільної піраміди. Брав у ньому участь і 12-літній Андрій Тихий з Кіровограда – на думку багатьох фахівців, відкриття 2014 року в більярді.
Андрій виграв цього року кілька чемпіонатів та кубків країни серед гравців віком до 16 років, став бронзовим призером чемпіонату України серед дорослих (!), гідно зіграв з чинним чемпіоном світу Євгеном Новосадом. У Хмельницький Андрій Тихий приїхав уже в статусі фаворита

переглядів: 469
13:49

Пікети та інші протестні акції біля приміщень судів нині в Україні, у Кіровограді в тому числі, – не рідкість. З одного боку, це – намагання громадськості контролювати судову владу, яка за останніх два десятиліття втратила народну довіру. З іншого ж, це – тиск на суд, явище неприпустиме в цивілізованих країнах. Та як не оцінювати такі акції, ніхто не скасовував обов’язку відповідних державних служб дбати про збереження майна судів та безпеку тих, хто в їх приміщеннях перебуває.

переглядів: 432
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.48211 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua