МЕНЮ


14:54

Питання організації роботи з надання житлових субсидій у Кіровограді стало одним з головних на нараді міського голови Андрія Райковича з керівниками виконавчих органів міської ради у понеділок.

переглядів: 1570
14:50

Гостей кіровоградської галереї "Єлисаветград" зустрічав її господар Микола Цуканов, що мене навіть трохи здивувало: "А чому ти не в Одесі?"
– Але ж у мене – виставка! – пояснив Микола Миколайович.

переглядів: 390
14:42

Петро Ілліч Чайковський. "Пори року", "Осінь"… На сцені – лауреат всеукраїнських фестивалів і конкурсів камерний оркестр "Концертіно" під управлінням Наталі Хілобокової. "А музика звучить" – так називається гала-концерт колективів і солістів обласної філармонії. По суті, концерт підготовлений до відкриття сезону. Може, тому й почали з "Осені". А надворі вже зима. Поганенька, правда. Ні тобі снігу, ні морозів. Вечір в стінах філармонії був сповнений оптимізму, який подарували голоси скрипки й гітари. До речі, "Зима" Чайковського теж прозвучала.

переглядів: 1472
14:36

11 грудня цього року Президент України підписав Закон України "Про державну реєстрацію юридичних осіб, фізичних осіб – підприємців та громадських формувань", норми якого регулюватимуть відносини, що виникають у сфері державної реєстрації юридичних осіб, громадських формувань без статусу юридичної особи, фізичних осіб – підприємців, статутів територіальних громад та символіки. Які саме зміни ним передбачаються, розповіла "ВГ" начальник міського управління юстиції Людмила Гуріна.

переглядів: 1668
14:31

Увечері 19 грудня, на День святого Миколая, учні кіровоградських шкіл разом із батьками та педагогами зібралися на площі перед міською радою, щоб упер- ше прикрасити до новорічних свят дев’ятнадцять ялинок – вісімнадцять, що ростуть на площі, і одну – у вестибюлі міської ради.

переглядів: 311
13:53

Минулого тижня кіровоградську малечу із Днем святого Миколая міська влада розпочала вітати заздалегідь. Зокрема, 17 грудня в дитячу міську лікарню завітав міський голова Андрій Райкович. Разом з ним до маленьких пацієнтів прийшли святий Миколай, герої мультфільмів і майстри з художнього розпису та малювання на воді. Продемонстрували свої таланти і вихованці обласного ЦДЮТ.

переглядів: 315
13:50

Святий Миколай завжди підтримував та оберігав усіх дітей, особливо тих, які потребували особливої уваги та турботи. Попіклувався він і про вихованців дитячого будинку сімейного типу родини Іванових, які до Кіровограда приїхали майже рік тому з Луганська.

переглядів: 408
22:15

Працівникам міського комунального підприємства "Теплоенергетик" погасять заборгованість із заробітної плати ще до Нового року. Допомогти вибратися із фінансової кризи їм пообіцяв міський голова Андрій Райкович на зустрічі з колективом Кіровоградської теплоелектроцентралі, що є основним підрозділом названого комунального підприємства.

переглядів: 387
22:00

Третє пленарне засідання Кіровоградської міської ради, що відбулося 15 грудня, тривало 12 годин. Це одне із найдовших сесійних засідань за декілька каденцій міської ради. Однак результат того був вартий – депутати обрали секретаря міської ради, утворили постійні комісії, визначилися із членами виконкому та прийняли ряд соціально важливих для територіальної громади питань.
Та повернемось до початку сесійного засідання. До народних обранців звернулись підприємці ринку “Привокзальний”, який розташований біля автостанції №2

переглядів: 356
« 1 2 3 4 ... 63 64 65 »
pgt 0.44533 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua