МЕНЮ


13:09

Наприкінці минулого року учні та викладачі Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса провели низку яскравих мистецьких заходів у межах традиційного шкільного фестивалю творчих здобутків "Зимовий музичний вернісаж" (останній з них було присвячено 40-річчю школи).

переглядів: 548
12:58

Днями в обласному художньому музеї відкрилася експозиція графічних творів Петра Оссовського "Подарунок землякам".
Петро Оссовський – народний художник СРСР, наш земляк, який народився у Малій Висці. Відомий як основоположник суворого стилю в мистецтві. Напередодні новорічних свят Петро Павлович передав художньому музею серію портретів земляків

переглядів: 523
12:48

Уже стало доброю традицією у юних співаків зразкового хору молодших класів "Веселка" Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса вітати жителів міста з новорічними та різдвяними святами.

переглядів: 530
15:46

Восьмого січня у Кіровограді відзначили 71-у річницю визволення міста від гітлерівських окупантів. Не зважаючи на міцний мороз, до меморіального комплексу "Фортечні вали" прийшло чимало кіровоградців – ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості, військовослужбовці Кіровоградського гарнізону. В покладанні квітів взяли участь голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Іван Марковський та інші представники міської й обласної влади.

переглядів: 475
15:42

У Кіровоградській дитячо-спортивній школі №2 запрацювала перша в обласному центрі котельня на альтернативних видах палива, побудована за кошти міського бюджету. Вона опалюватиме спортивні зали та роздягальні школи.

переглядів: 506
15:39

Наприкінці минулого року, 26 грудня, секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський зустрівся з родинами загиблих кіровоградських воїнів – учасників антитерористичної операції.

переглядів: 467
15:35

Уже місяць в обласному центрі працює "Кулінарна сотня Армії SOS Кіровоград", яка займається сушінням сумішей для борщу, сухариків, випіканням солодощів для військових тощо.

переглядів: 493
15:33

У переддень новорічних свят колектив комунального підприємства “Теплоенергетик” отримав звістку про присвоєння йому звання “Комунальне підприємство року” в Національному бізнес-рейтингу, а також про відзначення його 68-м місцем у “золотій” номінації та 21-м – у “срібній” у “Топ-100 найкращих комунальних підприємств України”.

переглядів: 392
15:25

Депутати Кіровоградської міської ради дали згоду на безплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста квартир для подальшої їх передачі сім’ям загиблих учасників АТО. Після процедури оформлення придбаних квартир свідоцтва про право власності на них отримають родини двох кіровоградських героїв антитерористичної операції. Таке рішення було прийнято на другому засіданні 44-ї сесії міської ради, яке відбулось в один з останніх днів 2014 року.

переглядів: 451
« 1 2 3 ... 62 63 64 65 »
pgt 0.44913 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua