МЕНЮ


15:21

30 грудня 2014 року закінчився термін добровільного демонтажу тимчасових споруд літньої торгівлі на вулиці Дворцовій у Кіровограді. Однак добру волю виявили не всі.

переглядів: 503
14:52

Відверто скажу, готуючись до бесіди з професором Полярушем із приводу його сімдесятип’ятиліття, я планував розпитувати Олега Євгеновича винятково про ректорський період його життя. Оскільки той період тривав не багато не мало 25 років (від розвиненого соціалізму, або брежнєвського застою, до розбудови незалежної України, або, за іншою версією, перетворення її на країну олігархів і бідняків), розмова з професором уявлялася мені цікавою і без порушення таких тем, як його дитинство і юність. Та, завівши розмову з ним, я уже через кілька хвилин зрозумів, що тих питань не обійти.

переглядів: 1462
14:43

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2015 рік

Рік синьої дерев’яної Кози принесе людству позитивні зміни. Для кожного, хто бажає внести у своє життя новизну або кардинально все змінити, Коза принесе безліч можливостей. Небесні світила обіцяють, що 2015 рік буде новою сторінкою в житті для тих, хто відкритий до всього нового і готовий розвиватися. Астрологи кажуть, що цей рік буде гарною нагодою, щоб спробувати щось нове – екстремальний вид спорту, навчально-освітні програми або екзотичну кухню. Важливо лише одне: не боятися відкривати світ навколо себе.


переглядів: 527
14:41

Верховна Рада не визначає ставок оподаткування нерухомості, а тільки встановила верхню межу цього податку. Про це повідомив на брифінгу заступник міністра фінансів Денис Фудашкін.

переглядів: 441 / коментарі (1)
14:39

1 січня набрали чинності поправки до Податкового кодексу України, згідно з якими вводиться і транспортний податок. Ось яке роз’яснення з цього приводу розмістила на своєму сайті Державна фіскальна служба.

переглядів: 369
14:37

10 тисяч гривень заплатила 52-річна кіровоградка за, так би мовити, перевиховання співмешканця. А виконавці цього замовлення перестаралися, і бідолага помер. Тепер ними та замовницею злочину займається міліція. Ось що повідомила про подробиці цього випадку прес-служба обласного управління МВС.

переглядів: 388
14:36

В отриманні неправомірної вигоди визнав недавно винним Ленінський районний суд Кіровограда службовця головного управління Держземагентства в області. Неправомірна вигода склала не багато не мало 20 тисяч гривень.

переглядів: 353
14:34

Недавно зміненим Податковим кодексом передбачено зниження порогу для оподаткування пенсій з 10 тисяч гривень до трьох мінімальних заробітних плат, що нині становить 3654 гривні.

переглядів: 821 / коментарі (1)
14:32

Прокуратура області завершила службову перевірку стосовно прокурора Кіровограда Євгена Васильєва. Таким чином відомство відреагувало на претензії до Васильєва групи кіровоградців, які влаштували біля будинку прокуратури області пікет: мовляв, цей чоловік підлягає люстрації, бо під час Революції гідності очолював одну з райпрокуратур Донецька.

переглядів: 376
« 1 2 3 ... 63 64 65 »
pgt 0.51811 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua