МЕНЮ


15:12

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у лютому 2015 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 2336
15:09

Крещенское купание не относится к обязательным обрядам церкви. Тем не менее для многих погружение в специально оборудованную прорубь уже стало доброй традицией. Несмотря на то, что в этот период года всегда свирепствуют морозы, считается, что после крещенского купания риск заболеть минимален. Однако для неподготовленного организма купание в проруби является настоящей шоковой терапией.

переглядів: 2201
12:34

Травма позвоночника – это серьёзно. Перевозить такого пациента стоит очень осторожно, и уж точно, не на обычной машине.

переглядів: 2385
15:40

Ще півсотні добровольців з числа працівників міліції Кіровоградщини нестимуть службу на Сході країни
У рамках чергової ротації особового складу зведений загін УМВС вирушив у зону проведення АТО на зміну колегам-правоохоронцям з Кіровоградської області.

переглядів: 2081
15:38

Кіровоградська ОДПІ звертає увагу, що Закон України № 71-VІІІ «Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких законів України щодо податкової реформи» підписаний Президентом і опублікований в "Голосі України" 31 грудня 2014 р. Таким чином, уже 1 січня 2015 року він набув чинності.

переглядів: 2562
15:35

Прокуратурою Кіровоградської області взято на контроль хід досудового розслідування кримінального провадження за фактом нанесення вчителем тілесних ушкоджень учениці 4 класу.

переглядів: 2175
14:45

Кіровоградська міська влада вимагає від власників кафе на вулиці Дворцовій демонтувати літні павільйони. На цьому тижні порушники у черговий раз отримали приписи про демонтаж цих споруд.

переглядів: 2269
14:44

Кіровоградська міська влада розпочала ревізію житлових приміщень, що до цього часу використовувались різноманітними підприємствами на підставі договорів оренди, термін дії яких закінчився, або якщо орендарі не сплачують орендну плату. Мета – повернути їх у житловий фонд міста і мати можливість забезпечити житлом кіровоградців, які цього потребують.

переглядів: 2317
15:31

Напередодні нового року Україна отримала державний бюджет на 2015 рік. Народні обранці обіцяли, що він формуватиметься на принципах бюджетної децентралізації, тобто буде посилено роль місцевих громад і в контексті владних повноважень, і в контексті розподілу фінансів, та насправді вийшло навпаки. На папері все виглядає досить оптимістично – збільшення дохідної частини місцевих бюджетів за рахунок нових видів податків, нові субвенції й таке інше, однак реальна картина доволі невтішна. Принаймні такий висновок напрошується після почутого на прес-конференції у вівторок у Кіровоградській міській раді.

переглядів: 2582
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.45917 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua