МЕНЮ


15:46

Восьмого січня у Кіровограді відзначили 71-у річницю визволення міста від гітлерівських окупантів. Не зважаючи на міцний мороз, до меморіального комплексу "Фортечні вали" прийшло чимало кіровоградців – ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості, військовослужбовці Кіровоградського гарнізону. В покладанні квітів взяли участь голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Іван Марковський та інші представники міської й обласної влади.

переглядів: 515
15:42

У Кіровоградській дитячо-спортивній школі №2 запрацювала перша в обласному центрі котельня на альтернативних видах палива, побудована за кошти міського бюджету. Вона опалюватиме спортивні зали та роздягальні школи.

переглядів: 537
15:39

Наприкінці минулого року, 26 грудня, секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський зустрівся з родинами загиблих кіровоградських воїнів – учасників антитерористичної операції.

переглядів: 496
15:35

Уже місяць в обласному центрі працює "Кулінарна сотня Армії SOS Кіровоград", яка займається сушінням сумішей для борщу, сухариків, випіканням солодощів для військових тощо.

переглядів: 517
15:33

У переддень новорічних свят колектив комунального підприємства “Теплоенергетик” отримав звістку про присвоєння йому звання “Комунальне підприємство року” в Національному бізнес-рейтингу, а також про відзначення його 68-м місцем у “золотій” номінації та 21-м – у “срібній” у “Топ-100 найкращих комунальних підприємств України”.

переглядів: 421
15:25

Депутати Кіровоградської міської ради дали згоду на безплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста квартир для подальшої їх передачі сім’ям загиблих учасників АТО. Після процедури оформлення придбаних квартир свідоцтва про право власності на них отримають родини двох кіровоградських героїв антитерористичної операції. Таке рішення було прийнято на другому засіданні 44-ї сесії міської ради, яке відбулось в один з останніх днів 2014 року.

переглядів: 469
15:21

30 грудня 2014 року закінчився термін добровільного демонтажу тимчасових споруд літньої торгівлі на вулиці Дворцовій у Кіровограді. Однак добру волю виявили не всі.

переглядів: 506
14:52

Відверто скажу, готуючись до бесіди з професором Полярушем із приводу його сімдесятип’ятиліття, я планував розпитувати Олега Євгеновича винятково про ректорський період його життя. Оскільки той період тривав не багато не мало 25 років (від розвиненого соціалізму, або брежнєвського застою, до розбудови незалежної України, або, за іншою версією, перетворення її на країну олігархів і бідняків), розмова з професором уявлялася мені цікавою і без порушення таких тем, як його дитинство і юність. Та, завівши розмову з ним, я уже через кілька хвилин зрозумів, що тих питань не обійти.

переглядів: 1474
14:43

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2015 рік

Рік синьої дерев’яної Кози принесе людству позитивні зміни. Для кожного, хто бажає внести у своє життя новизну або кардинально все змінити, Коза принесе безліч можливостей. Небесні світила обіцяють, що 2015 рік буде новою сторінкою в житті для тих, хто відкритий до всього нового і готовий розвиватися. Астрологи кажуть, що цей рік буде гарною нагодою, щоб спробувати щось нове – екстремальний вид спорту, навчально-освітні програми або екзотичну кухню. Важливо лише одне: не боятися відкривати світ навколо себе.


переглядів: 532
1 2 »
pgt 0.49096 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua