МЕНЮ


15:43

З минулого вівторка в Кіровоградській лікарні швидкої медичної допомоги її пацієнтів обстежують також з допомогою найсучаснішого на даний час у світі апарата ультразвукового дослідження, виготовленого "Toshiba Corporation" – японським і міжнародним концерном, що працює в галузі електротехніки, електроніки, енергетичного та медичного обладнання.

переглядів: 970
15:39

Як у Кіровограді, так і по всій країні, дванадцятого січня розпочато прийом документів для оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або ж біометричних паспортів.

переглядів: 1176
15:34

Минуло чотири роки каденції Кіровоградської міської ради шостого скликання, і це є приводом для підбиття підсумків роботи депутатів. Володимир Слівнов – один із тих, хто вважає, що звіт перед виборцями – обов’язок кожного депутата, адже люди повинні знати, як виконує їхні накази обраний ними представник влади.

переглядів: 1033
15:32

У Кіровограді ще в грудні 2013-го стартувала благодійна акції “Разом – заради добра”, в рамках якої протягом усього минулого року жителі та підприємства області активно збирали кошти на ремонт й оновлення діалізної зали обласної лікарні, де лікуються хворі на ниркову недостатність.

переглядів: 953
15:27

На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей (насамперед – рибалки), чиї безпечність, бажання випробувати себе чи звичайна необачність коштують їм життя. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

переглядів: 994
15:03

14 січня Президент України Петро Порошенко підписав указ про проведення трьох хвиль часткової мобілізації і спрямував його до Верховної Ради України, яка наступного дня проголосувала за оголошення четвертої хвилі часткової мобілізації.

переглядів: 1787
14:58

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України "Про внесення зміни до статті 36 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", згідно з яким членам сімей військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини

переглядів: 1909 / коментарі (1)
13:58

Принаймні, на папері. Як повідомило на початку цього тижня інтернет-видання "Наші гроші", приватний будинок Віктора Януковича на Оболонській набережній у Києві переоформлено на такого собі Артура Ростом’яна.

переглядів: 1068
13:54

Колишній правоохоронець, зізнаючись співкамернику у вбивстві двох людей молотком, висловлювався як бувалий бандит
У Кіровському райсуді за участі присяжних завершився розгляд кримінальної справи стосовно молодого кіровоградця, обвинуваченого у вбивстві подружжя пенсіонерів, також місцевих жителів. Його визнано винним і засуджено до 15 років позбавлення волі.

переглядів: 854
1 2 »
pgt 0.46568 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua