МЕНЮ


23:58

Через труднощі з поставками природного газу напередодні опалювального періоду 2014 – 2015 року комунальне підприємство „Теплоенергетик” розпочало відновлення мазутного господарства, щоб в часи пікового навантаження замінювати блакитне паливо мазутом. Водночас керівництво КП розглядає можливість залучення й інших альтернативних джерел опалення.

переглядів: 571
23:50

Забезпеченню належних умов проведення четвертої хвилі мобілізації військовозобов’язаних осіб, оголошеної Указом Президента України з 20 січня цього року, була присвячена нарада посадовців виконавчих органів міської ради, керівників комунальних підприємств та організацій бюджетної сфери Кіровограда. Перед присутніми виступили кіровоградський міськрайонний військовий комісар Олександр Зіньковський та начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко.

переглядів: 815
23:43

Упродовж століть без свинячого сала не обходилися ані росіяни, ані поляки, ані англосакси, а жителі України й донині асоціюються виключно із цим продуктом. Його їли з хлібом, ним закушували спиртне, на ньому смажили та тушкували. Побачити сновидіння про сало вважалося гарною прикметою: на багатство та здоров’я.

переглядів: 811
23:39

Деякі продукти за певних обставин можуть виявитися енергетичними вампірами.

переглядів: 2400
23:35

Власне, це не був останній концерт свята духовної музики "Різдвяні передзвони" на сцені обласної філармонії. Фінал нинішнього року довірили дитячій філармонії, і 16 січня вже юні кіровоградці проникалися світлом Віфлеємської зірки, тобто слухали духовний спів у виконанні хорів музичних шкіл міста.

переглядів: 769
23:26

Так називається виставка, що відкрилася днями в обласному художньому музеї. Виставки голограм викликають підвищений інтерес, оскільки голограма, як диво-витвір технічного мистецтва, несе в собі багато незрозумілого, загадкового, навіть містичного, що завжди приваблює людину.

переглядів: 916
23:14

20 січня в управлінні Державної міграційної служби України в Кіровоградській області було вручено перший паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

переглядів: 724
23:09

Кілька порад експертів, куди вкласти гроші, якщо ви не можете купити іноземну валюту не за спекулятивним курсом

Разом з доларом та євро зростають і ціни на товари – перш за все, імпортні. Тут пряма залежність: якщо долар подорожчав на копійку, собівартість привізних продуктів і промислових товарів теж зросте мінімум на копійку. Або більше – адже з новою ціною імпорту в гривнях платяться ввізне мито, податки, ПДВ.


переглядів: 2461
22:55

Кілька років тому з політикуму України зник Василь Волга, прихильник лівих сил, на той момент голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг). Що ж трапилося із відомим політиком, розповідає керівник обласної організації партії "Союз лівих сил" Анатолій Набок.

переглядів: 705
1 2 »
pgt 0.50457 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua