МЕНЮ


12:14

Віднині на фасадах загальноосвітніх шкіл Кіровограда, де навчались загиблі в боях на Сході України воїни-АТОвці, є меморіальні дошки для увічнення пам’яті про їхній подвиг.

переглядів: 1052
12:06

20 січня відбулась позачергова, 45-а, сесія міської ради, на якій було затверджено бюджет Кіровограда на 2015 рік.

переглядів: 992
11:53

19 січня Кіровоград попрощався із своїм земляком, справжнім воїном і Героєм, командиром 73-го морського центру спеціального призначення капітаном першого рангу Юрієм Борисовичем Олефіренком, який віддав своє життя за цілісність і незалежність рідної країни. Цього дня у місті була оголошена загальна жалоба.

переглядів: 925
11:36

Через вину органів казначейства по бюджету міста Кіровограда у кінці 2014 року виникла кредиторська заборгованість по захищених статтях видатків та за виконані роботи з ремонту доріг. На це звернув увагу секретар міської ради Іван Марковський у середу на нараді з керівниками виконавчих органів.

переглядів: 884
11:34

Законослухняні керівники кіровоградських підприємств виконали рішення виконавчого комітету міської ради від 15 грудня 2014 р. № 619 "Про демонтаж тимчасових споруд".

переглядів: 934
00:15

Багато випробувань випало на долю нашого народу після Революції гідності. І все ж її учасники не сумніваються в тому, що Януковича і його партію потрібно було усунути від влади. Такої думки – й теперішній секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський, який брав участь у протестних акціях в столиці від їх початку аж до повалення режиму Януковича. З нагоди річниці Євромайдану "Вечірка" попросила Івана Івановича згадати ті події.

переглядів: 793
00:11

22 січня в Україні відзначали 96-у річницю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки – День соборності.

переглядів: 652
00:05

За період своєї діяльності волонтерський рух, що вже оформився в громадську організацію "Надійний тил", встиг взяти під свою опіку десятки сімей учасників АТО з Кіровограда. Про свою роботу і найближчі плани на прес-конференції розповіли представники "Надійного тилу" депутат міської ради голова фракції "Батьківщина" Павло Топчій та юрист Ігор Стегар.

переглядів: 749
00:01

Останнім часом торгівля товарами через Інтернет набуває все більшого поширення. Багато людей користуються послугами віртуальних магазинів, зазначаючи, що товари, придбані в них, обходяться дешевше і вибір їх більший, а мороки менше, адже можна придбати якусь річ, не виходячи з дому.

переглядів: 1734 / коментарі (1)
pgt 0.42051 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua