МЕНЮ


12:54

Якщо ви побачили підозрілий предмет на вулиці:
- зателефонуйте до служби порятунку, СБУ чи міліції;
- попередьте перехожих про можливу небезпеку;
- очікуючи прибуття рятувальників, обгородіть будь-якими підручними матеріалами (гілками, мотузками, камінням, шматками тканини тощо) небезпечне місце та відійдіть від знахідки на безпечну відстань (100м).

переглядів: 2583
12:50

Існує єдина державна система попередження населення про надзвичайну ситуацію. Усі жителі повинні знати головний сигнал цивільного захисту «Увага! Всім!» (переривчасте звучання сирен та сигнали з гучномовців, встановлених на автомобілях чергових диспетчерських служб). Після цього сигналу вам необхідно увімкнути телевізор або радіо, де будуть транслюватись вказівки щодо дій в умовах цієї конкретної надзвичайної ситуації. Зверніть увагу, порядок дій для працюючого та непрацюючого населення різний.

переглядів: 3092
12:49

За процесуального керівництва прокуратури Новомиргородського району завершено досудове розслідування кримінального провадження за підозрою мешканця району у зґвалтуванні 6-річної дівчинки.

переглядів: 2387
12:47

Наприкінці минулого року мешканка м. Києва віддала свій автомобіль Кіа Оптим своєму знайомому, щоб він допоміг автівку продати. Жінка чекала місяць, проте і знайомий чоловік, і транспортний засіб зникли. Тому вона вирішила звернутися по допомогу до правоохоронців та написала заяву до одного із районних відділів столиці. Уже наступного дня інформацію про подію було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань. Розпочалися пошуки автомобіля та зловмисника, який незаконно заволодів авто шахрайським шляхом.

переглядів: 2422
12:47

Для координації дій з оперативним штабом щодо виїзду із небезпечної зони та отримання консультацій з питань тимчасового переміщення необхідно звернутись за телефоном «101», як зі стаціонарного, так і з мобільного телефонів, та за міським телефоном (044) 247-30-02.

переглядів: 2529
12:46

Здійснено навчальну перевірку Кіровоградського гарнізону за сигналом «Збір».

переглядів: 2491
11:56

27 січня відбулося пленарне засідання тридцять четвертої сесії обласної ради шостого скликання під час якого депутати проголосували за запит депутата обласної ради Івана Владова, який ініціював звернення до керівництва держави стосовно необхідності вирішення питань у земельній сфері. Текст подаємо у повному обсязі.

переглядів: 2627
pgt 0.43521 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua