МЕНЮ


12:57

Депутати Кіровоградської міської ради на сесії, що відбулася 27 січня, затвердили ряд галузевих програм та ухвалили чергові кадрові рішення.
Перед початком сесійного засідання секретар міської ради Іван Марковський надав слово представникам громадських організацій

переглядів: 950
12:49

…Мова йде про те, що художники-ювіляри на відкритті своїх виставок в обласному художньому музеї не були присутні. Хто – у Львові, хто – в Канаді. Та, власне, і відкриття ніякого не було. Це звичайна музейна практика. Так і з’явилися у залах музею дві виставки. Одна з них присвячена ювілею української художниці Наталі Пухінди і представлена …однією картиною із запасників художнього музею. Це прекрасний натюрморт "Осінь", виконаний у 2008 році. Історія появи цієї картини в нашому музеї така… Але спочатку трохи передісторії.

переглядів: 1151
12:43

Напередодні Всесвітнього дня боротьби з онкологічними захворюваннями, що відзначається 4 лютого, кореспондент "ВГ" зустрілася з лікарем-онкологом “Поліклінічного об’єднання міста Кіровограда” Олександром Прокопенком, щоб розпитати його, як попередити рак та як боротися з цією недугою.
– Як театр починається з вішалки, так і всі медичні обстеження починаються із скринінгу (у перекладі з англійської мови – просіювання), – зазначив Олександр Петрович. – Йдеться по профілактичні медичні огляди, які люди, що турбуються про своє здоров’я, повинні регулярно проходити навіть у тому випадку, якщо вони не відчувають проблем зі здоров’ям

переглядів: 1194
12:41

Вперше, починаючи з 2015 року, відповідно до Закону України від 28 грудня 2014 року № 80-VIII "Про Державний бюджет України на 2015 рік", основні видатки галузі охорони здоров’я фінансуються за рахунок медичної цільової субвенції з державного бюджету. Про це повідомила редакції начальник управління охорони здоров’я Кіровоградської міської ради Оксана Макарук.

переглядів: 1905
pgt 0.46784 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua