МЕНЮ


23:26

Так називається виставка, що відкрилася днями в обласному художньому музеї. Виставки голограм викликають підвищений інтерес, оскільки голограма, як диво-витвір технічного мистецтва, несе в собі багато незрозумілого, загадкового, навіть містичного, що завжди приваблює людину.

переглядів: 772
23:14

20 січня в управлінні Державної міграційної служби України в Кіровоградській області було вручено перший паспорт громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

переглядів: 609
23:09

Кілька порад експертів, куди вкласти гроші, якщо ви не можете купити іноземну валюту не за спекулятивним курсом

Разом з доларом та євро зростають і ціни на товари – перш за все, імпортні. Тут пряма залежність: якщо долар подорожчав на копійку, собівартість привізних продуктів і промислових товарів теж зросте мінімум на копійку. Або більше – адже з новою ціною імпорту в гривнях платяться ввізне мито, податки, ПДВ.


переглядів: 2360
22:55

Кілька років тому з політикуму України зник Василь Волга, прихильник лівих сил, на той момент голова Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України (Держфінпослуг). Що ж трапилося із відомим політиком, розповідає керівник обласної організації партії "Союз лівих сил" Анатолій Набок.

переглядів: 569
22:48

Днями в Кіровоградському обласному художньому музеї відбулася презентація відреставрованої картини самобутнього польського художника Войцеха Горація Коссака "Кривава неділя у Петербурзі 9 січня 1905 року".

переглядів: 783
22:40

14 січня в концертній залі Кіровоградської музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза пройшов вечір "А пам’ять священна…", присвячений 71-й річниці визволення Кіровограда від нацистських загарбників.

переглядів: 364
15:43

З минулого вівторка в Кіровоградській лікарні швидкої медичної допомоги її пацієнтів обстежують також з допомогою найсучаснішого на даний час у світі апарата ультразвукового дослідження, виготовленого "Toshiba Corporation" – японським і міжнародним концерном, що працює в галузі електротехніки, електроніки, енергетичного та медичного обладнання.

переглядів: 902
15:39

Як у Кіровограді, так і по всій країні, дванадцятого січня розпочато прийом документів для оформлення паспортів громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм, або ж біометричних паспортів.

переглядів: 1108
15:34

Минуло чотири роки каденції Кіровоградської міської ради шостого скликання, і це є приводом для підбиття підсумків роботи депутатів. Володимир Слівнов – один із тих, хто вважає, що звіт перед виборцями – обов’язок кожного депутата, адже люди повинні знати, як виконує їхні накази обраний ними представник влади.

переглядів: 966
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.5033 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua