МЕНЮ


15:32

У Кіровограді ще в грудні 2013-го стартувала благодійна акції “Разом – заради добра”, в рамках якої протягом усього минулого року жителі та підприємства області активно збирали кошти на ремонт й оновлення діалізної зали обласної лікарні, де лікуються хворі на ниркову недостатність.

переглядів: 906
15:27

На превеликий жаль, щороку на льоду гине чимало людей (насамперед – рибалки), чиї безпечність, бажання випробувати себе чи звичайна необачність коштують їм життя. Йдучи на зимову водойму, кожному потрібно бути вкрай обережним, дисциплінованим і дотримуватись правил поведінки на льоду, щоб не наражати на небезпеку себе й оточуючих.

переглядів: 951
15:03

14 січня Президент України Петро Порошенко підписав указ про проведення трьох хвиль часткової мобілізації і спрямував його до Верховної Ради України, яка наступного дня проголосувала за оголошення четвертої хвилі часткової мобілізації.

переглядів: 1723
14:58

З 1 січня 2015 року набрав чинності Закон України "Про внесення зміни до статті 36 Закону України "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб", згідно з яким членам сімей військовослужбовців, осіб, звільнених з військової служби, інших осіб, які мають право на пенсію за цим Законом, які загинули (померли) внаслідок поранення, контузії або каліцтва, одержаних при захисті Батьківщини

переглядів: 1852 / коментарі (1)
13:58

Принаймні, на папері. Як повідомило на початку цього тижня інтернет-видання "Наші гроші", приватний будинок Віктора Януковича на Оболонській набережній у Києві переоформлено на такого собі Артура Ростом’яна.

переглядів: 989
13:54

Колишній правоохоронець, зізнаючись співкамернику у вбивстві двох людей молотком, висловлювався як бувалий бандит
У Кіровському райсуді за участі присяжних завершився розгляд кримінальної справи стосовно молодого кіровоградця, обвинуваченого у вбивстві подружжя пенсіонерів, також місцевих жителів. Його визнано винним і засуджено до 15 років позбавлення волі.

переглядів: 812
13:39

Резонансний процес почався позавчора в Ленінському райсуді Кіровограда – розгляд справи за позовом прокурора про визнання недійсним заповіту, згідно з котрим така собі Людмила успадкувала від чужого старика півквартири у центрі міста. У прокуратурі вважають, що заповіт не є результатом свідомого волевиявлення старика, оскільки він не міг тверезо оцінювати дійсність. Тим часом прокуратура розслідує карну справу стосовно такого собі Миколи – чи то чоловіка тієї Людмили, чи то її співмешканця. Згідно з висновками прокуратури, Микола, працюючи в міліції, посприяв своїй ненаглядній в оформленні на неї чужого житла. Власне, через участь міліціонера у цій історії "ВГ" нею й зацікавилася.

переглядів: 696
13:37

По вісім з половиною років позбавлення волі призначив недавно Кіровський райсуд Кіровограда двом раніше судимим жителям Кременчука.

переглядів: 474
13:30

В обставинах пригоди, що сталася кілька місяців тому на перехресті вулиці Волкова та проспекту Університетського у Кіровограді, розбирався недавно Кіровський райсуд.

переглядів: 476
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.42897 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua