МЕНЮ


13:17

У знаменитого конструктора космічних кораблів Сергія Корольова є вислів, своєрідне кредо: "Жити просто не можна. Треба жити із захопленням". Так живе знайомий багатьом кіровоградцям веселий і мудрий Вадим Смотренко, краєзнавець і педагог, поет і знавець металевого декору, гарний співрозмовник і… велосипедист.

переглядів: 503
13:09

Наприкінці минулого року учні та викладачі Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса провели низку яскравих мистецьких заходів у межах традиційного шкільного фестивалю творчих здобутків "Зимовий музичний вернісаж" (останній з них було присвячено 40-річчю школи).

переглядів: 522
12:58

Днями в обласному художньому музеї відкрилася експозиція графічних творів Петра Оссовського "Подарунок землякам".
Петро Оссовський – народний художник СРСР, наш земляк, який народився у Малій Висці. Відомий як основоположник суворого стилю в мистецтві. Напередодні новорічних свят Петро Павлович передав художньому музею серію портретів земляків

переглядів: 494
12:48

Уже стало доброю традицією у юних співаків зразкового хору молодших класів "Веселка" Кіровоградської музичної школи № 2 ім. Ю. Мейтуса вітати жителів міста з новорічними та різдвяними святами.

переглядів: 502
15:46

Восьмого січня у Кіровограді відзначили 71-у річницю визволення міста від гітлерівських окупантів. Не зважаючи на міцний мороз, до меморіального комплексу "Фортечні вали" прийшло чимало кіровоградців – ветерани Великої Вітчизняної війни, представники громадськості, військовослужбовці Кіровоградського гарнізону. В покладанні квітів взяли участь голова обласної державної адміністрації Сергій Кузьменко, голова обласної ради Олександр Чорноіваненко, секретар міської ради Іван Марковський та інші представники міської й обласної влади.

переглядів: 456
15:42

У Кіровоградській дитячо-спортивній школі №2 запрацювала перша в обласному центрі котельня на альтернативних видах палива, побудована за кошти міського бюджету. Вона опалюватиме спортивні зали та роздягальні школи.

переглядів: 481
15:39

Наприкінці минулого року, 26 грудня, секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський зустрівся з родинами загиблих кіровоградських воїнів – учасників антитерористичної операції.

переглядів: 444
15:35

Уже місяць в обласному центрі працює "Кулінарна сотня Армії SOS Кіровоград", яка займається сушінням сумішей для борщу, сухариків, випіканням солодощів для військових тощо.

переглядів: 474
15:33

У переддень новорічних свят колектив комунального підприємства “Теплоенергетик” отримав звістку про присвоєння йому звання “Комунальне підприємство року” в Національному бізнес-рейтингу, а також про відзначення його 68-м місцем у “золотій” номінації та 21-м – у “срібній” у “Топ-100 найкращих комунальних підприємств України”.

переглядів: 371
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.4018 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua