МЕНЮ


15:25

Депутати Кіровоградської міської ради дали згоду на безплатне прийняття до комунальної власності територіальної громади міста квартир для подальшої їх передачі сім’ям загиблих учасників АТО. Після процедури оформлення придбаних квартир свідоцтва про право власності на них отримають родини двох кіровоградських героїв антитерористичної операції. Таке рішення було прийнято на другому засіданні 44-ї сесії міської ради, яке відбулось в один з останніх днів 2014 року.

переглядів: 438
15:21

30 грудня 2014 року закінчився термін добровільного демонтажу тимчасових споруд літньої торгівлі на вулиці Дворцовій у Кіровограді. Однак добру волю виявили не всі.

переглядів: 467
14:52

Відверто скажу, готуючись до бесіди з професором Полярушем із приводу його сімдесятип’ятиліття, я планував розпитувати Олега Євгеновича винятково про ректорський період його життя. Оскільки той період тривав не багато не мало 25 років (від розвиненого соціалізму, або брежнєвського застою, до розбудови незалежної України, або, за іншою версією, перетворення її на країну олігархів і бідняків), розмова з професором уявлялася мені цікавою і без порушення таких тем, як його дитинство і юність. Та, завівши розмову з ним, я уже через кілька хвилин зрозумів, що тих питань не обійти.

переглядів: 1254
14:43

Гороскоп для всіх знаків зодіаку на 2015 рік

Рік синьої дерев’яної Кози принесе людству позитивні зміни. Для кожного, хто бажає внести у своє життя новизну або кардинально все змінити, Коза принесе безліч можливостей. Небесні світила обіцяють, що 2015 рік буде новою сторінкою в житті для тих, хто відкритий до всього нового і готовий розвиватися. Астрологи кажуть, що цей рік буде гарною нагодою, щоб спробувати щось нове – екстремальний вид спорту, навчально-освітні програми або екзотичну кухню. Важливо лише одне: не боятися відкривати світ навколо себе.


переглядів: 483
14:41

Верховна Рада не визначає ставок оподаткування нерухомості, а тільки встановила верхню межу цього податку. Про це повідомив на брифінгу заступник міністра фінансів Денис Фудашкін.

переглядів: 401 / коментарі (1)
14:39

1 січня набрали чинності поправки до Податкового кодексу України, згідно з якими вводиться і транспортний податок. Ось яке роз’яснення з цього приводу розмістила на своєму сайті Державна фіскальна служба.

переглядів: 342
14:37

10 тисяч гривень заплатила 52-річна кіровоградка за, так би мовити, перевиховання співмешканця. А виконавці цього замовлення перестаралися, і бідолага помер. Тепер ними та замовницею злочину займається міліція. Ось що повідомила про подробиці цього випадку прес-служба обласного управління МВС.

переглядів: 344
14:36

В отриманні неправомірної вигоди визнав недавно винним Ленінський районний суд Кіровограда службовця головного управління Держземагентства в області. Неправомірна вигода склала не багато не мало 20 тисяч гривень.

переглядів: 316
14:34

Недавно зміненим Податковим кодексом передбачено зниження порогу для оподаткування пенсій з 10 тисяч гривень до трьох мінімальних заробітних плат, що нині становить 3654 гривні.

переглядів: 782 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.50554 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua