МЕНЮ


00:15

Багато випробувань випало на долю нашого народу після Революції гідності. І все ж її учасники не сумніваються в тому, що Януковича і його партію потрібно було усунути від влади. Такої думки – й теперішній секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський, який брав участь у протестних акціях в столиці від їх початку аж до повалення режиму Януковича. З нагоди річниці Євромайдану "Вечірка" попросила Івана Івановича згадати ті події.

переглядів: 676
00:11

22 січня в Україні відзначали 96-у річницю проголошення Акта злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки – День соборності.

переглядів: 532
00:05

За період своєї діяльності волонтерський рух, що вже оформився в громадську організацію "Надійний тил", встиг взяти під свою опіку десятки сімей учасників АТО з Кіровограда. Про свою роботу і найближчі плани на прес-конференції розповіли представники "Надійного тилу" депутат міської ради голова фракції "Батьківщина" Павло Топчій та юрист Ігор Стегар.

переглядів: 636
00:01

Останнім часом торгівля товарами через Інтернет набуває все більшого поширення. Багато людей користуються послугами віртуальних магазинів, зазначаючи, що товари, придбані в них, обходяться дешевше і вибір їх більший, а мороки менше, адже можна придбати якусь річ, не виходячи з дому.

переглядів: 1652 / коментарі (1)
23:58

Через труднощі з поставками природного газу напередодні опалювального періоду 2014 – 2015 року комунальне підприємство „Теплоенергетик” розпочало відновлення мазутного господарства, щоб в часи пікового навантаження замінювати блакитне паливо мазутом. Водночас керівництво КП розглядає можливість залучення й інших альтернативних джерел опалення.

переглядів: 505
23:50

Забезпеченню належних умов проведення четвертої хвилі мобілізації військовозобов’язаних осіб, оголошеної Указом Президента України з 20 січня цього року, була присвячена нарада посадовців виконавчих органів міської ради, керівників комунальних підприємств та організацій бюджетної сфери Кіровограда. Перед присутніми виступили кіровоградський міськрайонний військовий комісар Олександр Зіньковський та начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення міської ради Сергій Коваленко.

переглядів: 697
23:43

Упродовж століть без свинячого сала не обходилися ані росіяни, ані поляки, ані англосакси, а жителі України й донині асоціюються виключно із цим продуктом. Його їли з хлібом, ним закушували спиртне, на ньому смажили та тушкували. Побачити сновидіння про сало вважалося гарною прикметою: на багатство та здоров’я.

переглядів: 711
23:39

Деякі продукти за певних обставин можуть виявитися енергетичними вампірами.

переглядів: 2287
23:35

Власне, це не був останній концерт свята духовної музики "Різдвяні передзвони" на сцені обласної філармонії. Фінал нинішнього року довірили дитячій філармонії, і 16 січня вже юні кіровоградці проникалися світлом Віфлеємської зірки, тобто слухали духовний спів у виконанні хорів музичних шкіл міста.

переглядів: 601
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.41659 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua