МЕНЮ


13:31

З метою надання населенню більш детальної інформації з питань цивільного захисту Консультаційний центр Управління ДСНС України у Кіровоградській області переведено на цілодобовий режим роботи.
Крім основних консультаційних послуг додатково можна отримати інформацію щодо:

переглядів: 2153
11:20

За клопотанням прокуратури області олександрійця, підозрюваного у розповсюдженні антидержавних матеріалів в Інтернеті, взято під варту на 60 діб.

переглядів: 1992
10:52

Знаете ли вы, что ваше окружение прямо влияет на уровень ваших доходов? Как это возможно? Представьте себе, что вам предоставилась возможность в течение одного месяца жить рядом с пятью успешными людьми, мультимиллионерами: Билл Гейтс, Опра, Уоррен Баффет, Ротшильд, Морган. Ну или сами выберите симпатичных вам, суть не в этом.

переглядів: 2093
15:17

Заступник Генерального прокурора України Олег Бачун представив колективу нового керівника – старшого радника юстиції Анатолія Коваленка.

переглядів: 2264
12:35

Питання можливої співпраці місцевої влади та представництва Європейського союзу в сфері інформаційної політики, інвестицій, реформування економіки та інших обговорювались на зустрічі керівника відділу преси та інформації представництва ЄС в Україні Юргіса Вільчінскаса та координатора інформаційної кампанії "Будуймо Європу в Україні" Ольгою Сушицькою з представниками Кіровоградської міської ради. Орган місцевого самоврядування представляли заступник міського голови Сергій Васильченко, начальник управління економіки міської ради Олена Осауленко, начальник відділу внутрішньої політики міської ради Надія Грищенко та начальник відділу по роботі із засобами масової інформації міської ради Сергій Якунін.

переглядів: 2007
16:03

Відвідавши перше поліклінічне відділення "Поліклінічного об’єднання міста Кіровограда" (поліклініка №1 на вулиці Габдрахманова), секретар міської ради Іван Марковський та заступник міського голови Сергій Колодяжний оглянули і ознайомились із роботою щойно придбаного за кошти міського бюджету імуно-ферментного аналізатора, який дозволяє проводити ранню діагностику онкологічних захворювань, вірусних гепатитів та інших інфекційних захворювань, так званих ТОРЧ-інфекцій.

переглядів: 2197
15:24

Нинішнього року на ремонт доріг, внутрішньодворових територій, дахів та розв’язання інших комунальних проблем виділено в 1,5 рази більше коштів, ніж минулого року. Про це повідомив на прес-конференції у вівторок секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 2186
14:44

В Кіровограді в навчальних та дошкільних закладах посилено заходи безпеки. Так, у дитячі садки після восьмої години тепер можна потрапити тільки через центральний вхід до приміщення. Відвідувач має натиснути так звану «тривожну кнопку», до нього вийде черговий, який вирішить, пускати сторонню людину до закладу чи ні. У школах же будуть запроваджені персональні перепустки для батьків учнів. Про це повідомила на прес-конференції начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко.

переглядів: 2366
15:36

Правоохоронці виявили арсенал під час проведення санкціонованого обшуку у помешканні 20-річного жителя обласного центру. За зберігання заборонених предметів чоловікові загрожує до 7 років позбавлення волі.

переглядів: 2041
« 1 2 3
pgt 0.44408 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua