МЕНЮ


16:03

Відвідавши перше поліклінічне відділення "Поліклінічного об’єднання міста Кіровограда" (поліклініка №1 на вулиці Габдрахманова), секретар міської ради Іван Марковський та заступник міського голови Сергій Колодяжний оглянули і ознайомились із роботою щойно придбаного за кошти міського бюджету імуно-ферментного аналізатора, який дозволяє проводити ранню діагностику онкологічних захворювань, вірусних гепатитів та інших інфекційних захворювань, так званих ТОРЧ-інфекцій.

переглядів: 2234
15:24

Нинішнього року на ремонт доріг, внутрішньодворових територій, дахів та розв’язання інших комунальних проблем виділено в 1,5 рази більше коштів, ніж минулого року. Про це повідомив на прес-конференції у вівторок секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 2209
14:44

В Кіровограді в навчальних та дошкільних закладах посилено заходи безпеки. Так, у дитячі садки після восьмої години тепер можна потрапити тільки через центральний вхід до приміщення. Відвідувач має натиснути так звану «тривожну кнопку», до нього вийде черговий, який вирішить, пускати сторонню людину до закладу чи ні. У школах же будуть запроваджені персональні перепустки для батьків учнів. Про це повідомила на прес-конференції начальник управління освіти Кіровоградської міської ради Лариса Костенко.

переглядів: 2387
pgt 0.40149 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua