МЕНЮ


17:05

Вшанування воїнів-інтернаціоналістів, які мужньо виконували свій військовий обов’язок у Республіці Афганістан та під час інших збройних конфліктів, в яких брав участь Радянський Союз, а також вдів ветеранів афганської війни, відбулось у Кіровоградській міській раді напередодні відзначення 26-ї річниці з дня виведення обмеженого контингенту радянських військ з Афганістану.

переглядів: 812
17:01

Кіровоградці – батьки дітей з обмеженими можливостями, які мають право на отримання пільгових рецептів для придбання життєво необхідних ліків, почали скаржитись на те, що в лютому цього року були позбавлені такої можливості.

переглядів: 708 / коментарі (1)
16:53

Наприкінці січня депутати міської ради ухвалили “Програму розвитку житлово-комунального господарства та благоустрою міста Кіровограда на 2015 рік” і “Програму будівництва, реконструкції, ремонту доріг та експлуатаційної дорожньої системи в місті Кіровограді на 2015 рік”. Що саме передбачено цими програмами, розповів "ВГ" начальник головного управління житлово-комунального господарства міської ради Олександр Хачатурян.
– У першій із названих програм, перш за все, передбачені кошти на фінансування робіт із благоустрою території міста

переглядів: 691
16:50

Влада нашого обласного центру незабаром звернеться до Генеральної прокуратури України з проханням заявити до суду позов про повернення в державну власність гуртожитку, що знаходиться на проспекті Університетському, 21 в Кіровограді. Водночас орган місцевого самоврядування проситиме Фонд державного майна України вжити заходів, спрямованих на повернення згаданого будинку у власність держави.

переглядів: 521
14:31

Позавчора Ленінський райсуд Кіровограда продовжив розбиратись у справі за позовом прокурора міста до такої собі Людмили, дружини міліціонера, яка близько року тому успадкувала від абсолютно чужого їй старика Віталія Пихальонка належну йому частку квартири. На цьому засіданні суд розпорядився, щоб облпсихлікарня дослідила стан душевного здоров’я того чоловіка. Проводиметься ця експертиза без участі самого Пихальонка, оскільки той, на жаль, не дожив до цього часу (помер він через якусь годину після складення заповіту). В процесі цього дослідження вивчатимуться наявні в судовій справі документи, які можуть пролити світло на психічний стан старика в той час, коли від його імені складався заповіт.

переглядів: 769
14:27

Уже впродовж багатьох років ціни на житло в нашій країні вимірюють у валюті США. Як же поводиться ринок нерухомості тепер, коли курс гривні відносно долара досяг небувало низької позначки (учора, коли готувався цей матеріал, на чорному ринку долар продавався за 27 гривень)? Це запитання “Вечірка” поставила відомому в Кіровограді спеціалісту у сфері ріелторських послуг Віктору Делюрману. Ось що він розповів:

переглядів: 588
pgt 0.46667 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua