МЕНЮ


14:50

Більше року тому в Україні розпочалася Революція гідності – масовий протестний рух. Його кульмінацією стали трагічні події 18 – 21 лютого. Тоді влада застосувала проти мирних громадян зброю, внаслідок чого загинуло більше ста людей. Це була ціна, яку заплатила Україна за прагнення змінитися на краще.

переглядів: 2592
14:42

С проблемой избыточной массы тела сталкивается все больше взрослых и малышей. Одна из причин, приводящих к детскому ожирению – отсутствие необходимых растущему организму физических нагрузок.

переглядів: 2448
14:35

Шведская стенка для детей – это традиционное гимнастическое снаряжение, на котором можно выполнять разнообразные физические упражнения (от простейших до самых сложных) на все группы мышц и проводить время в активных играх.

переглядів: 2360
14:25

Красивые, крепкие и рельефные предплечья – это обязательное условие привлекательности мужской фигуры. Сильные руки – это признак мужественности, а мужественность популярна среди женщин.

переглядів: 3413
14:20

Домашний спортзал можно оборудовать в любой квартире. Даже в малогабаритном помещении найдется полметра у стены, на которых поместится шведская стенка для детей.

переглядів: 2031
09:45

На сьогоднішній день системи охорони знаходяться на дуже високому рівні свого розвитку. Важливий поштовх для такого розвитку дали інтернет технології та нові способи передачі даних. У наші дні вже важко знайти підприємство або офіс, в якому немає встановлених камер відеоспостереження, або ж найпростіших кнопок охоронної сигналізації (тривожних кнопок). Дійсно, сучасні охоронні системи є незамінними за рахунок своєї ефективності і простоти.

переглядів: 2330
pgt 0.4243 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua