МЕНЮ


12:39

Війна для нього почалась сьомого квітня минулого року. Першим у житті був бій у Донецькому аеропорту. Старший солдат третього полку спецпризначення Сергій Лисак за той бій був нагороджений орденом “За мужність” третього ступеня.

переглядів: 855
12:31

Кіровоградська міська рада підтримала звернення Верховної Ради України до Організації Об’єднаних Націй, Європейського парламенту, Парламентської асамблеї Ради Європи та інших міжнародних організацій про визнання Російської Федерації державою-агресором.
Таке рішення депутати прийняли 24 лютого на черговому засіданні сесії Кіровоградської міської ради. Вони також проголосували за звернення до міжнародних організацій щодо введення на територію України миротворчих сил.

переглядів: 587
12:18

У переддень вшанування пам’яті героїв Небесної сотні, коли вся Україна згадувала загиблих під час кривавих подій на Євромайдані, в Кіровограді, на будинку облдержадміністрації, з боку вулиці Віктора Чміленка, було відкрито меморіальну дошку цьому фермеру з Бобринеччини, який поклав своє життя за волю, незалежність України та її європейський вибір під час найзапеклішого протистояння на вулиці Інститутській у Києві 20 лютого 2014 року.

переглядів: 676
12:05

В актовому залі Новенської селищної ради, відбувся не дуже типовий для нашого неспокійного часу захід – вшанування родини медиків Никифорових. Приводом для цього стало 80-річчя глави сімейства Олега Івановича, чия професійна діяльність пов’язана з обласною психіатричною лікарнею за винятком тих 18 років, коли він керував медициною області і працював радником посла України в Алжирі.
Дружина Олега Івановича Надія Андріївна, сестра Віра Іванівна теж працювали в психлікарні

переглядів: 628
11:55

Вважати чи не вважати фотографію мистецтвом? Готової відповіді у мене немає. Та, власне, відповідь і не потрібна. Коли людина щось робить з душею – це просто прекрасно. Поставити кадр, що розбудить почуття – пристрасті, натхнення, захоплення, "філософських настроїв", – може лише той, хто зупинену мить бачить, відчуває як продовження циклу. Відомий тележурналіст голова обласного відділення Спілки фотохудожників України Володимир Мощинський щось подібне намагався мені пояснити на прикладі фотознімка Олександра Вінницького "2-2". Якщо всі ми знаємо, що два плюс два – це чотири, то для кіношників – п’ять. Ота зайва одиниця означає ЖИТТЯ.

переглядів: 593
11:47

Сергій Марущак – чоловік скромний та неговіркий. І в рекламній агенції "Антураж А" (Кіровоград), де Сергій трудиться художником-дизайнером, дізналися про його чудові різьбярські роботи, коли їх накопичилося уже багатенько (тільки картин – більше півдесятка).
Розкрили колеги цей бік художницького таланту Марущака, можна сказати, випадково. Підприємство отримало замовлення на виготовлення ресторанної вивіски у західноукраїнській стилістиці, і Сергій викликався вирізати її на дереві. Виріб перевершив усі сподівання співробітників. Утім, про це я дізнався не від нього

переглядів: 1327
pgt 0.61294 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua