МЕНЮ


14:15

З минулого року в Кіровограді діє комплексна програма допомоги учасникам антитерористичної операції в східних областях України та членам їхніх сімей – мешканців міста. Про програму детально розповіла начальник відділу соціальної підтримки населення міської ради Юлія Вовк:
– Зазначена програма активно виконувалась у минулому році, а в нинішньому фінансовому управлінню міської ради було дано доручення передбачити кошти для подальшої її реалізації. Для розроблених заходів виділено два мільйони 792 тисячі гривень

переглядів: 900
14:05

Після підвищення тарифів на житлово-комунальні послуги багатьом родинам довелося звернутися до місцевих підрозділів Мінсоцполітики для оформлення субсидій, оскільки комунальні платежі стали для сімейних бюджетів непідйомними. Але оформити допомогу швидко і безболісно вдається не всім. Дехто не зібрав всіх необхідних документів, а частина українців навіть не звертається за субсидією, оскільки помилково вважає, що, маючи, наприклад, дачу, автомобіль чи більше однієї квартири, на допомогу держави розраховувати не можна. Як же оформити субсидію і хто на неї має право? На ці запитання відповів у ЗМІ директор департаменту державної соціальної допомоги Мінсоцполітики Віталій Музиченко.

переглядів: 1471
13:52

Як не прикро зізнаватися, але іноді думаєш, що вже більше моїх знайомих "прописані" в місті померлих, скажімо, на Лелеківському цвинтарі в Кіровограді. 12 років тому тут знайшов свій вічний спокій і Валерій Дмитрович Дейнекін. Ой, даруйте, мої любі, цей сумний зачин. Бо маю зізнатися, хоч подія, що зібрала нас в обласному літературному музеї у вітальні Катрі Лісняк, викликала сум, а на душі чомусь було світло. Мабуть, тому, що світлою людиною був яскравий, мудрий, невгамовний Валерій Дейнекін, актор, режисер, педагог, "вірний служитель Мельпомени", як він сам скромно про себе казав.

переглядів: 606
13:39

Протягом останніх півроку суди Кіровограда винесли декілька виправдувальних вироків. Серед фігурантів цих документів – і місцевий житель житель Н., спеціаліст з програмного забезпечення комп’ютерної техніки.

переглядів: 550
13:35

У Кіровограді міліція припинила протизаконну діяльність двох сутенерських угруповань.

переглядів: 481
13:26

У Кіровограді викрито анонімів, з вини яких недавно у двох школах стався переполох – туди терміново приїжджали правоохоронці, проводили евакуацію учнів та персоналу, шукали вибухівку тощо.

переглядів: 467
13:02

Хоча в СРСР широкі народні маси нічого й не чули про свято закоханих, валентинки на радянських просторах були в активному обігу аж протягом двох десятиліть – у 1950-і та 1960-і роки. Мова – про виготовлені фотографічним методом листівки із зображеннями закоханих пар та написами романтичного характеру. Щоправда, слова "валентинка" у лексиконі будівників комунізму не було, тоді ці вироби називали просто листівками.

переглядів: 552
12:48

Я ніколи не була знайома з художником Володимиром Федоровим і навіть вважала, що картину в нижньому боковому фойє театру імені Кропивницького (до останньої реставрації) “Лев Толстой у Марії Заньковецької” написав хтось з наших знаменитих передвижників. Ну, може, не дуже знаменитих. І тільки після першої (принаймні для мене) посмертної виставки Володимира Федорова в музеї Олександра Осмьоркіна, коли завдяки старшому колезі журналісту Броніславу Куманському я познайомилась і подружилася з вдовою художника Ніною Георгієвною, я почала відкривати для себе цього великого українського живописця.

переглядів: 489
18:07

Засідання міської комісії з питань захисту прав дитини відбулося позавчора в Кіровограді. Йшлося на заході й про недавню публікацію "Ми чекали на маму понад усе на світі! Благаю, допоможіть нам до неї повернутися!" у "Кіровоградській правді".

переглядів: 456
« 1 2 3 4 »
pgt 0.42724 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua