МЕНЮ


18:05

З 2 лютого цього року в Кіровограді відновлено тролейбусний маршрут №4. Його обслуговують шість машин, і пролягає він від вулиці Космонавта Попова до Лісопаркової.

переглядів: 416
18:03

Бійці кіровоградського полку спеціального призначення отримали запасні частини для своєї автотехніки і спеціальне спорядження для стрілецької зброї.

переглядів: 417
18:01

Усі підвальні приміщення у Кіровограді, які можуть використовуватися як сховища для людей, мають бути проінвентаризовані та приведені до ладу.

переглядів: 416
17:55

Якими будуть пам’ятники на алеї Слави Рівненського кладовища у Кіровограді, де знайшли свій останній прихисток кіровоградські воїни, котрі полягли на Сході України, міська влада визначатиме спільно з родинами героїв уже на цьому тижні.

переглядів: 437
17:46

Міська влада активно взялася за наведення ладу на вулиці Дворцовій, що в Кіровограді. Йдеться про демонтаж тимчасових споруд – а саме, літніх майданчиків біля ресторанів та кав’ярень, які мали згорнути свою діяльність, відповідно до умов угод, ще восени.

переглядів: 425
17:34

Минулого тижня у Кіровоградській міській раді відбувся розширений пленум міської організації ветеранів України, в якому, крім членів ради та голів первинних ветеранській організацій, узяли участь працівники виконавчих органів міської ради, соціальних служб, установ та організацій міста.

переглядів: 866
17:16

"Вечірка" продовжує слідкувати за розглядом у Ленінському райсуді Кіровограда резонансної, на наш погляд, цивільної справи, у якій вирішується доля половини однієї з квартир в багатоповерхівці № 9 на вулиці Гагаріна. Точніше, предметом судового розгляду є складений близько року тому заповіт, відповідно до якого молодиця на ім’я Людмила, дружина місцевого міліціонера, успадкувала від абсолютно чужого їй старика Віталія Пихальонка належну йому частку житла.
Цього документа не визнають Євгенія Пихальонок – вдова так званого спадкодавця (той помер через якусь годину після складення заповіту)

переглядів: 710
16:51

Познайомив мене із Сергієм Сєдовим Володимир Цись, його товариш по місцевому клубу історико-технічного стендового моделізму і герой нашої минулорічної публікації "Машинерія в масштабі 1:43".
– Моделювання техніки, зокрема військової, – не єдине захоплення Сергія, – так відрекомендував мені Сєдова Володимир Цись. – Бачили б ви, які він маски виготовляє з пінопласту!
Декілька тих масок Сергій Сєдов приніс на зустріч з автором цих рядків. А ще – кілька виробів з дерева, котрі, як він пояснив, відносяться до коренепластики

переглядів: 638
« 1 2 3 4
pgt 0.44094 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua