МЕНЮ


13:50

З першого квітня на українців очікує тотальне підвищення тарифів на комунальні послуги. До цієї дати населення вже інформаційно підготували, роз’яс- нивши, що найменш соціально не захищеним верствам потрібно буде потурбуватись про оформлення субсидій. А от тому, хто на субсидію претендувати не можна, доведеться, як кажуть у народі, затягти паски.

переглядів: 4294 / коментарі (1)
13:43

Із початком весни секретар міської ради Іван Марковський відновив проведення своїх традиційних зустрічей з мешканцями мікрорайонів Кіровограда, під час яких він звітує про зроблене міською владою й вислуховує людей.
21 березня очільник міста зустрівся з жителями правобережної Лелеківки, які попросили організувати розчищення річища Інгулу на території мікрорайону, прогрейдерувати та засипати щебенем дорогу до місцевої школи і збільшити кількість автобусів, які перевозять жителів цього віддаленого мікрорайону обласного центру

переглядів: 759
13:27

24 березня кіровоградці попрощались із командиром відділення третього полку спецпризначення старшим сержантом Віталієм Валерійовичем Федитником. Народився 26-річний герой у селі Докучаєвому Устинівського району Кіровоградської області. Закінчив школу, профтехучилище, відслужив строкову службу в українській армії. Потім залишився служити контрактником, а коли над Україною нависла загроза державній цілісності та незалежності і розгорнулись бойові дії на сході країни, був одним з першим, хто став на оборону її рубежів. Був старшим розвідником, командиром відділення. Володів усіма видами стрілецької зброї, неодноразово брав участь у показових заняттях з рукопашного бою.

переглядів: 1002
13:24

На єдиній у Кіровограді пішохідній вулиці буде організовано цивілізовану літню торгівлю, а міська транспортна галузь – один з пріоритетів діяльності міської влади.

переглядів: 750
13:19

Видача дубліката втраченого або зіпсованого нотаріального документа є однією із нотаріальних дій. Це передбачено статтею 53 Закону України "Про нотаріат".

переглядів: 1107
12:46

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у квітні 2015 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 2695
12:27

– Знайомся, це – Проша. Взагалі-то, вона Проня Прокопівна, – представила я своїй гості улюбленого члена нашої сім’ї – кішку. – А ти – кошатниця?

переглядів: 785
12:14

У квітні наш народ масово саджає. Хто – дерева, хто – квіти, а хто – картоплю. Щоб отримати гарні результати цієї роботи, слід виконати її правильно. Як саме – про це читачів "Вечірки" погодилася проконсультувати Лілія Лопатенко – мабуть, одна з найкомпетентніших з цих питань у Кіровограді людей (Лілія і її чоловік Сергій уже близько двадцяти п’яти років займаються розмноженням ягідних культур, у тому числі рідкісних, мало поширених на Кіровоградщині, а також нових сортів винограду та ірисів найкращих сортів, придбаних у провідних розсадниках світу). Отже, ось що радить Лілія садівникам, городникам та квітникарям.

переглядів: 3214
12:01

У Кіровограді триває сезонне обрізання дерев. Працівники комунального підприємства “Кіровоград–Благоустрій” (не так давно ще – “Трест зеленого господарства”) роблять це із жовтня до середини квітня.

переглядів: 995 / коментарі (1)
1 2 3 4 5 »
pgt 0.3819 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua