МЕНЮ


14:30

У Львові відбувся ІІІ Всеукраїнський форум місцевого самоврядування, учасники якого обмінювалися досвідом та обговорювали актуальні проблеми й перспективи у сфері місцевого самоврядування, підвищення ролі органів місцевого самоврядування у забезпеченні розвитку держави. Головною ж темою форуму було питання реформування місцевого самоврядування та децентралізація. Про це повідомив на апаратній нараді у понеділок секретар Кіровоградської міської ради Іван Марковський, який також узяв участь у цьому дводенному форумі.

переглядів: 2529
13:50

З першого квітня на українців очікує тотальне підвищення тарифів на комунальні послуги. До цієї дати населення вже інформаційно підготували, роз’яс- нивши, що найменш соціально не захищеним верствам потрібно буде потурбуватись про оформлення субсидій. А от тому, хто на субсидію претендувати не можна, доведеться, як кажуть у народі, затягти паски.

переглядів: 4226 / коментарі (1)
12:46

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у квітні 2015 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 2650
12:14

У квітні наш народ масово саджає. Хто – дерева, хто – квіти, а хто – картоплю. Щоб отримати гарні результати цієї роботи, слід виконати її правильно. Як саме – про це читачів "Вечірки" погодилася проконсультувати Лілія Лопатенко – мабуть, одна з найкомпетентніших з цих питань у Кіровограді людей (Лілія і її чоловік Сергій уже близько двадцяти п’яти років займаються розмноженням ягідних культур, у тому числі рідкісних, мало поширених на Кіровоградщині, а також нових сортів винограду та ірисів найкращих сортів, придбаних у провідних розсадниках світу). Отже, ось що радить Лілія садівникам, городникам та квітникарям.

переглядів: 3154
21:35

По программе MedicalTourIsrael.com врачи Tel Aviv Clinic назначают пациенту наиболее подходящее лечение рака легких в Израиле, основанное на данных медицинского обследования за рубежом

переглядів: 2380
13:25

Закройте глаза и представьте, что лежите на мягкой зеленой траве лужайки. Вас окружают горы и холмы, покрытые цветами. Справа находится озеро, Вы протягиваете руку и касаетесь прозрачной воды. Пальцы ощущают приятную прохладу. Солнце ласково касается лучами Вашего лица, заставляя прищуривать глаза, но это приятное чувство. Ваши легкие наполняются свежайшим воздухом, а обоняние улавливает сладкий запах трав и цветов. Теперь откройте глаза, вернитесь в реальность и расстройтесь. Ведь Вы сейчас, вероятнее всего, сидите в офисе либо дома в четырех стенах. Но! Не стоит отчаиваться. Туристический оператор АНИМАР-Украина предлагает Вам устроить увлекательные туры в Каринтию на чистейшие озёра, чтобы мечты воплотились в жизнь.

переглядів: 2332
13:21

В охране частной собственности видеорегистраторы видеонаблюдения играют значительную роль. В критической ситуации этот девайс может стать надежным помощником, зафиксировавшим на видео все обстоятельства произошедшего. При его помощи производится качественная запись, может быть записан большой объем информации. Благодаря системе настроек возможно задать время начала и завершения работы прибора, включение по тревоге при срабатывании датчика движения или сигнализации. Возможна отправка тревожного смс-сообщения на мобильный телефон при помощи модуля qsm.

переглядів: 2262
23:22

Педикюр вважається косметичною процедурою, але це не зовсім так. Хороший стан нігтів і шкіри безпосередньо стосується здоров'я. Врослі нігті заважають нормальній ході, відповідно зростає навантаження на хребет і коліна. Не відшліфована і пересохла шкіра стопи починає тріскатися, чіпляється за колготи і болить. В ранки або тріщини може потрапити інфекція і початися запалення. Натоптиші, які вчасно не прибрали, стають мозолями.

переглядів: 2380
09:02

Подробнее можно ознакомится на моем сайте: Курсы PHP - методы изучения. Есть подробная программа курса для новичков. Советую ознакомится.

переглядів: 2557
1 2 3 »
pgt 0.50743 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua