МЕНЮ


14:39

Щоб Кіровоград був затишним і комфортним, сяяв вогнями, а не занурювався у морок із настанням сутінків, кожного дня трудяться наші комунальники, зокрема працівники комунального підприємства електричних мереж зовнішнього освітлення “Міськсвітло”.

переглядів: 688
14:35

З третьої декади квітня у Кіровограді розпочнеться сезонна торгівля на літніх майданчиках. Передбачається, що на них продаватимуть морозиво, прохолодні напої, квас, а також овочі та баштанні культури.

переглядів: 1170
14:04

12 березня у Кіровоградській міській раді голова ОДА Сергій Кузьменко та секретар міської ради Іван Марковський зустрілися із двома вдовами учасників антитерористичної операції з нашого міста і вручили їм ордери на однокімнатні квартири.

переглядів: 488
13:30

Нинішній опалювальний сезон ще не закінчився, а міська влада в Кіровограді, тепловики вже розпочинають підготовку до наступної зими. Через тиждень керівники теплопостачальних підприємств мають доповісти на апаратній нараді, які саме ремонтні роботи вони планують виконати. Таке завдання перед ними поставив секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 452
13:19

Зростання тарифу на проїзд в громадському транспорті Кіровограда викликане значним подорожчанням усіх складових його собівартості.
На цьому наголосили учасники прес-конференції в міській раді – заступник міського голови Сергій Васильченко

переглядів: 580
13:03

Саме так називається фотовиставка в галереї "Єлисаветград". Автор понад 60 світлин – власник галереї кіровоградець Микола Цуканов.

переглядів: 552
12:46

Ви чули? Кажуть, ніби українські церковники пропонують не святкувати 8 Березня. Не знаю, що з цього приводу думаєте ви, а я скажу так (може, й не дуже люб’язно): сиділи б і не кашляли! Це що ж означає? Що ми з вами, дорогі подруги, навіть раз на рік не повинні усвідомлювати свою винятковість? Не згодна! Та, власне, я не про це збиралася говорити. А втім… Чому ж не про це?

переглядів: 662
13:01

До першого березня комунальники Кіровограда спільно з рятувальниками обіцяли облаштувати в місті 92 сховища для перебування в них людей під час обстрілів. На даний час готові до експлуатації навіть більше об’єктів – 103, де прибрано, побілено, проведено освітлення, встановлено лавки та стелажі. Всього у Кіровограді планується обладнати таким чином 190 сховищ, і всі роботи мають бути завершені протягом цього місяця.

переглядів: 539
12:58

У Кіровограді поновилися роботи з монтажу пішохідного мосту через Інгул, який поєднає вулиці Пушкіна та Каховську в районі парку імені Пушкіна. Днями хід будівельних робіт перевіряли секретар міської ради Іван Марковський і начальник управління капітального будівництва Віктор Ксеніч.

переглядів: 536
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.44544 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua