МЕНЮ


12:54

Передвиборча кампанія у місті стартувала. Причому, як я і прогнозував, розпочали її ті, у кого у Кіровограді немає шансів, та ще й з використанням свого стандартного прийому – задурити людям голови.

переглядів: 449
12:49

Актова зала кібернетико-технічного коледжу, де відбулася зустріч секретаря міської ради Івана Марковського з представниками територіальної громади Кіровограда, була заповнена повністю. Люди прийшли послухати звіт про роботу виконавчих органів міської ради за минулий рік та завдання на 2015-й.
У своєму виступі секретар міської ради зазначив, що надходження міського бюджету за 2014 рік становили один мільярд 22 мільйони гривень, що на 13 відсотків більше, ніж у 2013 році

переглядів: 467
12:46

Учора виконавчий комітет міської ради погодив вартість разового проїзду одного пасажира на міських автобусних маршрутах загального користування Кіровограда для перевізників, що працюють у режимі маршрутного таксі, у розмірі 4 гривні, у звичайному режимі руху, – 3,50 гривні, для перевізника, що обслуговує маршрут № 274 “Площа Богдана Хмельницького – сел. Нове”, – у розмірі 4,50 гривні.

переглядів: 494
12:43

28 лютого ввечері в Кіровограді, на зупинці громадського транспорту навпроти магазину “Мелодія”, що на вулиці Великій Перспективній, невідомі зрізали два дерева. Цю вакханалію із зеленими насадженнями зупинили самі кіровоградці. Вони викликали правоохоронців та затримали чоловіка, який начебто був причетний до браконьєрства. Приїхав на місце події й секретар міської ради Іван Марковський.

переглядів: 492 / коментарі (1)
12:31

Ось і минув рік відтоді, як Україна розпочала жити за законами якщо не воєнного, то вже точно не мирного часу. Анексія Росією Криму, а згодом бойові дії на сході країни, в яких активну участь разом із сепаратистами беруть як солдати й офіцери країни-агресорки, так і її найновітніша військова техніка, поставили нас перед вибором: або оборонятися, або здаватися.
Україна вибрала оборону, тому для захисту країни й було оголошено часткову мобілізацію військовозобов’язаних громадян. Триватиме вона і протягом майже всього нинішнього року – 210 днів.

переглядів: 859
12:25

Садівництвом Віктор Зіборов цікавиться змалку, а займається ним на практиці з 1987 року, коли він, тодішній військовослужбовець, отримав кілька соток у кооперативі "Колос" під Кіровоградом. За цей час чоловік став маститим садівником. Здобуткам Віктора на цьому поприщі сприяють не тільки працелюбність та наполегливість, а й віра в те, що дерева – це розумні істоти. "Як ти ставишся до них, так і вони – до тебе, – впевнений Зіборов. – І я частенько бесідую зі своїми деревами". Та, зрозуміло, годі шукати спільної мови з ними, якщо не знаєш, як їх обрізати, інших елементарних правил догляду за садом. Деякими такими правилами, виробленими на основі особистого досвіду, Віктор Зіборов погодився поділитися з читачами "Вечірки".

переглядів: 860
12:21

Дистанційні, із застосуванням систем відеоконференцзв’язку, допити обвинувачених та інших учасників судових процесів стають на Кіровогращині звичайним явищем. Так, торік в області проведено 2780 таких конференцій між місцевими загальними судами та між цими судами й пенітенціарними установами. Про це на недавньому засіданні, де підбивалися підсумки діяльності системи загальних судів Кіровоградщини у минулому році, повідомив начальник територіального управління Державної судової адміністрації в області Григорій Дрок (у заході брали участь також голова та керівники палат апеляційного суду області, голови, керівники апаратів та суддів міськ- та міськрайсудів).

переглядів: 469
12:18

Насамперед, хочу перепросити актрису Тамару Лаптєву з приводу зовсім не прем’єрного відвідання вистави "Моїй мамі – сто років", за яку вона отримала нагороду на фестивалі у Ніжині в номінації "Краща жіноча роль". Не зайве ще раз привітати актрису із заслуженою нагородою, як і весь колектив, що теж має фестивальну відзнаку як кращий акторський ансамбль. А я собі тихцем кажу: краще пізніше, ніж ніколи, і стаю небайдужим глядачем одноактівки за твором француженки Мішель Лоранс на малій сцені театру імені Кропивницького. Тій самій, котру офіційно відкривали на початку нинішнього театрального сезону, а не офіційно – під завісу сезону минулого завдяки акторській невтомності заслуженого артиста України Юрія Жеребцова.

переглядів: 494
12:13

Черговий спільний рейд, спрямований на подолання стихійної торгівлі, провели днями в центрі Кіровограда співробітники спецінспекції міської ради та місцевої міліції. Цього разу в полі їхньої уваги опинилися вуличні торговці першоцвітами, яблуками та сухофруктами.
Чоловік, який поряд з готелем "Київ" продавав проліски, запевняв, що виростив їх на власному городі. Та спецінспекція і міліція були невмолимі: по-перше, пролісками торгувати узагалі не можна, бо цю рослину занесено до Червоної книги України, по-друге, місце

переглядів: 419
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.45586 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua