МЕНЮ


11:48

1 квітня усе прогресивне, як казали раніш, людство відзначатиме Міжнародний день птахів. Цього дня заведено вішати на деревах шпаківні та іншим чином виявляти турботу про пернатих. А от кіровоградець Георгій Петренко дбає про них щодня, хоч нічого й не чув про "пташине свято". Та так дбає, що синиці, які живуть на території ЗОШ № 25, упізнають його і зграєю літають за ним, випрошуючи смачненького.

переглядів: 414
15:03

ПАТ "Кіровоградський завод дозуючих автоматів" уже третій рік обігріває свої виробничі, адміністративні та інші приміщення твердим біопаливом, яке згорає в казанах його власного виробництва.

переглядів: 970
15:01

Політичним хамелеоном виповз на білий світ "опозиціонер" Сергій Ларін, засвітивши готовність очолити народ у його праведній боротьбі за дешевий громадський транспорт. Причому не увесь народ – сили вже не ті, а окремо взятий народ у місті Кіровограді. Не допоможе Ларін людям у місті своєї славної студентської юності Харкові, а харків’янам доводиться платити у маршрутках більше за кіровоградців. Не збирається він рятувати і народ на своїй історичній батьківщині – у Харцизьку і Донецьку, де взагалі рух громадського транспорту під великим питанням. Та і столичний люд його не цікавить, хоч у Києві "опозиціонер" почувається найкомфортніше. А от за кіровоградців душа болить. Можна припустити, що щось йому від кіровоградців таки потрібно. В якийсь момент кіровоградці мають пригадати ось цю нав’язливу "батьківську" турботу і оце, що вбивається в їхні голови, – "наш спаситель".

переглядів: 2355 / коментарі (2)
13:51

З наступного понеділка, 23 березня, кіровоградські школярі йдуть на тритижневі весняні канікули замість звичних тижневих. Про це на прес-конференції в міській раді повідомила очільник міського управління освіти Лариса Костенко.
Однак, зазначила вона, це не означає, що діти чогось зі шкільної програми не опанують. Протягом попередніх місяців вони додатково навчалися по суботах, таким чином заробивши собі два додаткових тижні відпочинку

переглядів: 647
13:42

Шостого березня в усьому світі відзначався Всесвітній день боротьби з глаукомою. Ініціаторами запровадження такого дня у 2008 році стали Всесвітня асоціація товариств глаукоми та Всесвітня асоціація пацієнтів з глаукомою.

переглядів: 538
13:33

Спадкування – це перехід прав та обов’язків (спадщини) від фізичної особи, яка померла (спадкодавця), до інших осіб (спадкоємців), яким потрібно здійснити право на спадкування, виконати умови заповіту та оформити право на спадщину.

переглядів: 2483
13:21

Це незабаром з’ясовуватиме суд, розглядаючи кримінальну справу стосовно екс-міліціонера з Кіровограда, обвинуваченого в наїзді на людину.

переглядів: 514
12:28

Колекціонування – давня пристрасть кіровоградця Сергія Колесника. У дитинстві він, як і багато радянських хлопчаків, збирав значки. Подорослішавши, Сергій не втратив інтересу до них. А професія, яку Колесник обрав для себе, зумовила напрямок його колекціонерської діяльності – наприкінці 1970 років він, курсант Новосибірської школи міліції, захопився нагрудними знаками працівників органів внутрішніх справ. До початку третього тисячоліття Сергій зібрав їх аж 330 штук. Були в його колекції й такі рідкісні екземпляри, як значки "Бригадмил" та "ОГПУ". На початку 2000-х років фінансові труднощі змусили Сергія Колесника продати колекцію. Та хіба подолаєш потяг до збирання, до всілякої старовини, якщо це – в твоєму характері! І останніх вісім років підполковник міліції у відставці Сергій Колесник задовольняє свою колекціонерську пристрасть, наповнюючи музей історії міліції Кіровоградщини, який знаходиться на Великій Перспективній, 1 в обласному центрі. Недавно автор цих рядків побував там у Колесника в гостях.

переглядів: 682
12:24

Минулого тижня в обласному художньому музеї відбулася презентація листівок "Кіровоградщина очима художника". Тобто вже з назви видно, що ви берете до рук не фотографію професіонала чи дилетанта. Перед вами – робота художника, котру ви навіть можете побачити в оригіналі, завітавши до музею.

переглядів: 550
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.48834 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua