МЕНЮ


15:48

Кіровоградська теплоелектроцентраль КП "Теплоенергетик" – одне з найстаріших підприємств міста, яке дало поштовх розвиткові енергетичної галузі в нашій області. Станція виробляє не лише електроенергію, а й забезпечує теплом жителів обласного центру, безперебійно надаючи їм якісні послуги.
Тридцятого квітня ТЕЦ виповниться 85 років. Про ці роки станції та її майбутнє розповідає генеральний директор КП "Теплоенергетик" Сергій Григорович Кравченко

переглядів: 1604 / коментарі (2)
15:39

Наш колега журналіст, фотокореспондент Ігор Філіпенко був одним із тих, для кого Чорнобильська катастрофа – не просто сторінка його біографії, бо потрапив туди 26 квітня 1986 року як військовослужбовець, а біль душі. Як він сам каже: “Пожиттєвий траур за обпаленою “мирним” атомом молодістю, втраченим здоров’ям, товаришами, які вже пішли з життя і які тоді одними з перших прийняли на себе невидимий удар радіації та випили свою чашу життєвих випробувань до кінця”. Він з честю несе звання ліквідатора аварії на Чорнобильській АЕС, займає активну життєву позицію, реалізувався в професії, але з болем у серці щоразу йде ховати своїх побратимів, з яким пліч-о-пліч в ті квітневі дні 29 років тому ніс службу в Прип’яті, допомагав евакуйовувати місцевих мешканців, забезпечував охорону громадського порядку.

переглядів: 1081
15:34

У кіровоградському дитячому будинку “Барвінок” зроблено якісний ремонт ще однієї групи дитячого садочка.
Двадцять дітей мають можливість відтепер перебувати у великих світлих приміщеннях зі зручними меблями, сантехнікою

переглядів: 1127
15:30

Полікнічне відділення №3 КЗ “Поліклінічне об’єднання Кіровограда” стало доступнішим для людей з обмеженими фізичними можливостями. За кошти міського бюджету тут облаштували пандус для інвалідів, які пересуваються на візочках.

переглядів: 981
14:33

Підбиттю підсумків уже традиційного міського конкурсу серед учнівської молоді міста “Величне свято Великодня” були присвячені урочистості, які відбулись у приміщенні Кіровоградської міської ради. Конкурс п’ятий рік поспіль проводиться у нашому місті за сприяння управління освіти міської ради і відбувається він у двох номінаціях – “Пасхальна листівка” та “Великодня писанка”. Цьогоріч у ньому взяли участь вихованці 39 навчальних закладів Кіровограда та двох позашкільних. На розгляд журі було представлено 347 дитячих робіт.

переглядів: 1126
14:30

18 квітня у Кіровограді попрощалися із героєм АТО – військовослужбовцем військової частини В0849 Русланом Слободянюком.

переглядів: 1013
12:46

Кіровоградські комунальники б’ють тривогу та звертають увагу його мешканців на той факт, що у місті почастішали випадки зухвалих крадіжок комунального майна.

переглядів: 1019
12:16

Кіровоградська обласна філармонія зібрала прес-конференцію, на якій ішлося про Всеукраїнський фестиваль "Травневі музичні зустрічі". Нинішній травень для фестивалю – вісімнадцятий.

переглядів: 2675
10:47

З-посеред підприємств міста за розмаїттям продукції одне з чільних місць посідає ДП "Підприємство Кіровоградської виправної колонії (№ 6)" управління Державної пенітенціарної служби України в Кіровоградській області.

переглядів: 1082
1 2 3 4 5 »
pgt 0.34491 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua