МЕНЮ


21:05

Технічний прогрес йде неймовірними темпами, змінюючи умови життя та моду. В минулому сторіччі були популярні меблеві стінки, в яких зберігали весь домашній "скарб": посуд і фотоальбоми, постільну білизну та одяг, книжки і взуття, придане дітям і старі іграшки.

переглядів: 2522
13:51

Друге засідання 48 сесії міської ради розпочалось із хвилини мовчання за загиблими в зоні АТО воїнами-кіровоградцями Дмитром Панченком та Русланом Слободянюком, яких поховали у квітні на Алеї слави Рівнянського кладовища.

переглядів: 2437
09:03

Прокуратура Устинівського району у суді вимагає повернути до комунальної власності приміщення районного будинку дитячої та юнацької творчості.

переглядів: 2184
12:16

Кіровоградська обласна філармонія зібрала прес-конференцію, на якій ішлося про Всеукраїнський фестиваль "Травневі музичні зустрічі". Нинішній травень для фестивалю – вісімнадцятий.

переглядів: 2627
10:36

2 – 19 квітня в шаховому клубі "Біла тура" проходив чемпіонат Кіровограда з шахів серед чоловіків і юнаків, у якому взяли участь 28 шахістів.
У змаганні чоловіків перше місце посів робітник Василь Ляшенко

переглядів: 2839
10:13

Таке рішення ухвалила позавчора стосовно судді Ленінського районного суду Світлани Льон тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції – орган при Вищій раді юстиції, створений на підставі Закону "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", ухваленого парламентом рік тому.

переглядів: 2570
10:06

Який подарунок може зробити художнику галерея? І конкретно: Юрію Вінтенку – галерея "Єлисаветград" Миколи Цуканова? Зрозуміло – організувати виставку його робіт. І вона це робить залюбки, не рахуючись з тим, який зиск матиме від цього приватний заклад культури. А власне, чого була б варта галерея без вернісажів? Нинішній вернісаж присвячений ювілею Юрія Вінтенка, сину прекрасного кіровоградського живописця Бориса Вінтенка, котрий пішов у кращі світи у 2002 році.

переглядів: 3331
10:05

Международные связи становятся теснее с каждым днем. Границы между странами становятся незримыми, их связывают важные деловые и даже дружеские связи. Население активно находит себе друзей по переписке и учится общаться на чужом языке. Благодаря современным технологиям люди могут говорить со своими знакомыми, которые находятся за тысячи километров от них. Но, как правило, такое общение требует определенных знаний. И к слову изучение немецкого языка поможет открыть для себя новые перспективы, сменить род деятельности, найти свою любовь и даже переехать жить в другую страну.

переглядів: 2565
10:03

Несмотря на то, что английская речь давно считается международной, немецкий язык постепенно начинает занимать такое же положение. Ведь им пользуются не только в одной стране. К тому же на немецком языке издаются книги с массой полезной информации. Безусловно, можно читать такую литературу и в переводе, однако знание языка оригинала позволит напрямую прочувствовать все тонкости менталитета носителя речи.

переглядів: 2367
1 2 3 »
pgt 0.42508 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua