МЕНЮ


10:36

2 – 19 квітня в шаховому клубі "Біла тура" проходив чемпіонат Кіровограда з шахів серед чоловіків і юнаків, у якому взяли участь 28 шахістів.
У змаганні чоловіків перше місце посів робітник Василь Ляшенко

переглядів: 2761
10:29

Деякі храми правосуддя опинилися без голів, у деяких ці посади обійняли ті ж люди, що займали їх і раніш. Утім, не обійшлося і без кадрових змін у судовому керівництві. Такі результати цьогорічної виборчої кампанії у судах Кіровограда.

переглядів: 585
10:13

Таке рішення ухвалила позавчора стосовно судді Ленінського районного суду Світлани Льон тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції – орган при Вищій раді юстиції, створений на підставі Закону "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", ухваленого парламентом рік тому.

переглядів: 2513
10:06

Який подарунок може зробити художнику галерея? І конкретно: Юрію Вінтенку – галерея "Єлисаветград" Миколи Цуканова? Зрозуміло – організувати виставку його робіт. І вона це робить залюбки, не рахуючись з тим, який зиск матиме від цього приватний заклад культури. А власне, чого була б варта галерея без вернісажів? Нинішній вернісаж присвячений ювілею Юрія Вінтенка, сину прекрасного кіровоградського живописця Бориса Вінтенка, котрий пішов у кращі світи у 2002 році.

переглядів: 3244
09:48

Олександр Жовна таки зважився опублікувати повну версію свого фільму "Милі мої українці" в інтернеті. І нам, колективу "Вечірки", приємно, що до цього кроку митця підштовхнула наша публікація про недавню презентацію його кіновитвору в Кіровограді.

переглядів: 1399
« 1 2
pgt 0.44858 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua