МЕНЮ


12:18

Нині триває місячник благоустрою Кіровограда. Протягом квітня працівники комунальних підприємств міста працюють майже без вихідних, наводячи порядок у парках та скверах, прибираючи вулиці – тротуари і проїжджу частини, обрізаючи дерева, щоб сформувати їх крони.

переглядів: 936
12:09

Міністерство юстиції України запроваджує електронні онлайн-сервіси у рамках реформування реєстраційної служби. Зокрема, мова йде про можливість отримати електронний витяг, виписку та електронну довідку в режимі онлайн без візиту до реєстраційного офісу. Про такі нововведення нашому кореспонденту розповіла начальник відділу державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців реєстраційної служби Кіровоградського міського управління юстиції Анна Шевченко:

переглядів: 662
12:03

На які дива здатна сучасна ветеринарна стоматологія, як ефективно діагностувати та лікувати паразитарні захворювання, як від самого народження захистити цуценят від інфекцій – про все це дізналися учасники першого ветеринарного семінару, що пройшов нещодавно у Кіровограді.

переглядів: 664
11:43

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у травні 2015 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 2210
11:13

Двадцять років провів у таборах Степан Кожем’яка, покараний радянською владою за любов до України. Повернувшись наприкінці п’ятдесятих на Кіровоградщину, до рідного Новомиргорода, він продовжив свою боротьбу – за українську мову й культуру, за правду. Помер Кожем’яка за два роки до здобуття Україною незалежності. А торік його земляк, відомий український письменник Олександр Жовна, показав йому новітню вітчизну та її героїв, у тому числі співаючого ректора Поплавського. Це стало можливим завдяки кінематографу – ще одній сфері творчих інтересів Жовни.

переглядів: 1342
10:30

Нещодавно Кіровоград відвідав український письменник, поет, перекладач, громадський активіст Сергій Жадан разом з президентом Міжнародної літературної корпорації Meridian Czernowitz Святославом Померанцевим.

переглядів: 407
10:25

На "ІV Всеукраїнському фестивалі писанок-2015" у творчому змаганні "Регіональна писанка" у номінації "Авторська писанка" перемогу здобула кіровоградська писанка, автором якої є наша землячка-художниця Тетяна Стороженко – член Національної спілки народного мистецтва України, майстер з писанкарства та декоративного розпису. Фестиваль відбувся у Національному заповіднику "Софія Київська". І головною умовою конкурсу було зображення на писанці образу богині Берегині – володарки всього живого на землі. Саме цей образ був обраний організаторами проекту головним символом фестивалю. Образ богині Берегині майстри доповнювали традиційною для регіонів-учасників орнаментикою.

переглядів: 1283
17:50

Від сьогоднішнього дня кіровоградці їздитимуть у маршрутках за три гривні 50 копійок.
Керівники транспортних підприємств Кіровограда підтримали ініціативу міської влади щодо зменшення тарифів на проїзд у громадському транспорті. Про це повідомив заступник міського голови Сергій Васильченко на засіданні робочої групи з розгляду розрахунків тарифів на послуги пасажирського автомобільного транспорту на міських автобусних маршрутах загального користування, яке відбулось шостого квітня

переглядів: 683
17:40

Власникам кафе “Дві кави” та “Варенична”, що знаходяться на вулиці Дворцовій у Кіровограді, доведеться демонтувати свої літні майданчики і привести прилеглу до закладів територію у належний стан.

переглядів: 616
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.45376 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua