МЕНЮ


10:36

2 – 19 квітня в шаховому клубі "Біла тура" проходив чемпіонат Кіровограда з шахів серед чоловіків і юнаків, у якому взяли участь 28 шахістів.
У змаганні чоловіків перше місце посів робітник Василь Ляшенко

переглядів: 2769
10:29

Деякі храми правосуддя опинилися без голів, у деяких ці посади обійняли ті ж люди, що займали їх і раніш. Утім, не обійшлося і без кадрових змін у судовому керівництві. Такі результати цьогорічної виборчої кампанії у судах Кіровограда.

переглядів: 587
10:13

Таке рішення ухвалила позавчора стосовно судді Ленінського районного суду Світлани Льон тимчасова спеціальна комісія з перевірки суддів судів загальної юрисдикції – орган при Вищій раді юстиції, створений на підставі Закону "Про відновлення довіри до судової влади в Україні", ухваленого парламентом рік тому.

переглядів: 2522
10:06

Який подарунок може зробити художнику галерея? І конкретно: Юрію Вінтенку – галерея "Єлисаветград" Миколи Цуканова? Зрозуміло – організувати виставку його робіт. І вона це робить залюбки, не рахуючись з тим, який зиск матиме від цього приватний заклад культури. А власне, чого була б варта галерея без вернісажів? Нинішній вернісаж присвячений ювілею Юрія Вінтенка, сину прекрасного кіровоградського живописця Бориса Вінтенка, котрий пішов у кращі світи у 2002 році.

переглядів: 3251
09:48

Олександр Жовна таки зважився опублікувати повну версію свого фільму "Милі мої українці" в інтернеті. І нам, колективу "Вечірки", приємно, що до цього кроку митця підштовхнула наша публікація про недавню презентацію його кіновитвору в Кіровограді.

переглядів: 1404
13:41

12 квітня переселенка з Макіївки Аня в Кіровоградському пологовому будинку №2 імені святої Анни народила синочка Андрійка. З окупованого Донецька вона виїхала ще у липні минулого року. Це був останній потяг, бо місто почали інтенсивно обстрілювати. Потім до Ані приєдналась її мама Діна Григорівна. Поневіряння цих жінок різними областями України були тривалими і важкими, аж поки вони не опинились у Кіровограді. Тут і настав час народжувати. Аня опинилась у пологовому будинку. Її поклали на збереження вагітності під нагляд медиків, а в ніч з 11 на 12 квітня зробили кесарів розтин. Зараз у палаті породіллі постійно чергує бабуся. Родину відвідують волонтери, представники благодійних організацій. Приносять різні речі. У жінок і немовляти, сподіваємось, усе буде добре. Готуються до виписки. Міська влада запропонувала їм оселитись у центрі матері та дитини, який знаходиться у селищі Новому. Діна Григорівна там уже побувала і залишилась дуже задоволена умовами проживання.

переглядів: 534
13:20

Минулого тижня в Кіровоградській міській раді пройшли громадські слухання щодо майбутньої концепції топонімічної політики в нашому місті. Ішлося про вибір принципів, згідно з якими називатимуть та перейменовуватимуть його вулиці, провулки, площі, та й саме місто.

переглядів: 503
12:43

Напередодні великого свята Воскресіння Христового у стінах міської ради відбулась зустріч керівництва Кіровограда із матерями та вдовами загиблих учасників антитерористичної операції на Сході країни. Таких родин у місті 31.

переглядів: 511
12:40

Під час великодніх свят мешканці вулиці 50 років Жовтня, що в Кіровограді, і найближчих кварталів потерпали від відключення водопостачання житлових будинків. Причиною незручностей став порив на водогоні неподалік Колгоспного ринку.

переглядів: 514
« 1 2 3 4 5 »
pgt 0.45274 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua