МЕНЮ


22:34

Погода тішить нас сонцем і теплом, усе квітне, зеленіє. І білий пух, збираючись у хмарки, витає в повітрі. Але є люди, яким ці пушинки, схожі на сніг, завдають неабияких прикрощів: потрапляючи на шкіру, в очі, викликають алергію.

переглядів: 866
22:25

Ось уже рік Іван Марковський виконує обов’язки кіровоградського міського голови. Йому довелося очолити місто у буремні часи, коли тільки-но відбулися події на Майдані і почалися військові дії на сході країни. Які проблеми вдалося вирішити за цей час, які першочергові завдання ставить керівник міста перед собою та своєю командою? На ці та інші запитання Іван Марковський відповів в інтерв’ю "Вечірній газеті".

переглядів: 675
22:20

50 тисяч гривень виділено у цьогорічному бюджеті Кіровограда для організації літнього працевлаштування старшокласників та студентської молоді.

переглядів: 979
22:17

Про це розповів кіровоградським журналістам надзвичайний і повноважний посол Сполученого королівства Великої Британії та Північної Ірландії в Україні Саймон Сміт, який днями відвідав наш обласний центр.

переглядів: 728
17:08

На прес-конференцїї 27 травня в Кіровоградському прес-клубі реформ народний депутат України Борис Тарасюк розповів про законодавчі ініціативи фракції ВО "Батьківщина" у Верховній Раді України, членом якої він є, та висвітлив стосунки нашої країни із західними партнерами.

переглядів: 622
17:06

Зі стихійною торгівлею боровся днями кіровоградський муніципальний патруль на вулицях Добровольського, Короленка (біля магазину “АТБ” та на зупинці “Аптека”) і Червонозорівській. У заході брали участь спеціалісти управління зі сприяння розвитку торгівлі та побутового обслуговування населення міської ради, спеціалізованої інспекції, представники міліції та міської дружини.

переглядів: 828
17:03

Постанова Кабінету Міністрів України, яка надає право автоперевізникам самостійно встановлювати тарифи для населення на проїзд в автотранспорті, вже викликала неоднозначну оцінку в суспільстві.

переглядів: 907
17:01

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради дозволив Кіровоградському обласному навчально-виховному комплексу (гімназія – інтернат – школа мистецтв) встановити пам’ятну дошку Віталію Волкотрубу – випускнику закладу, учаснику антитерористичної операції.

переглядів: 701
16:57

На початку року, а саме 23 лютого, Кіровоградському учбово-виробничому підприємству Українського товариства глухих виповнилося 80 років. Створено його було, передусім, для забезпечення трудової, соціальної та слухової реабілітації інвалідів, що втратили слух або ж погано чують. Це і нині є основним стратегічним завданням підприємства.

переглядів: 646
1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.29505 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua