МЕНЮ


18:49

Результати досліджених у нашій області проб овочів, фруктів, зелені зі складів та овочесховищ на ієрсініоз негативні. Про це повідомили в прес-службі Держсанепідслужби в області.

переглядів: 385
18:31

"Вечірка" продовжує публікувати сезонні поради садівникам і городникам від Лілії і Сергія Лопатенків. (Лопатенки уже близько двадцяти п’яти років займаються розмноженням ягідних культур, у тому числі рідкісних, мало поширених на Кіровоградщині: жимолості їстівної, кизилу великоплідного, ожини безшипної, а також нових сортів винограду та ірисів найкращих сортів, придбаних у провідних розсадниках світу). Цього разу мова – про виноград.

переглядів: 434
18:27

25 квітня в 22-й школі батьки завітали не на чергові збори, а на семінар "Батьківство – місія життя", проведене громадською організацією "Міжнародний центр батьківства".

переглядів: 453
18:24

Адміністрація Кіровоградської ЗОШ І – ІІІ ступенів № 30 та весь педагогічний колектив щиро вітають призерів Всеукраїнського етапу олімпіади з трудового навчання вихованців школи – учня 11-го класу Олександра Матійка та ученицю 10-го класу Олександру Талпу.

переглядів: 377
18:13

Кого мені нагадувала ця істота в білому балахоні? А моя колега без тіні сумніву заявила: "Та це Христос… Ну, біла гарячка…"

переглядів: 1873
18:10

У першому корпусі музичної школи № 1 ім. Г. Нейгауза 24 квітня відбувся захід, присвячений 29-й річниці Чорнобильської катастрофи та вшануванню ліквідаторів-чорнобильців.

переглядів: 410
17:53

Діяв не за дорученням можновладців, а на підставі власних уявлень про справедливість і правопорядок, тітушком себе не вважає. Така позиція 31-літнього кіровоградця Олександра Майбороди, який недавно тримав відповідь у Ленінському райсуді обласного центру за звинуваченням у нападі з молотком на учасників акції громадянського протесту.

переглядів: 361
17:48

За дуже цікавих обставин попався правоохоронцям цей кіровоградець на носінні зброї – він, тримаючи револьвер у руці, спав на тротуарі неподалік будинку облуправління МВС. Стражі правопорядку, розбудивши п’яного (на це вказував свіжий перегар), знайшли в його сумці ще одну заборонену штуковину – чималий тесак. А власник цього добра виявився колишнім працівником міліції…

переглядів: 330
17:37

"Вважаєш себе розумнішим, успішнішим і краще одягненим за Вітальку? Тільки не зазнавайся!" – казав я декому зі своїх знайомих, коли ті кривилися, дізнавшись про мій намір піти на кіровоградський концерт Гаріка Бірчі та взяти в нього інтерв’ю. І я аніскільки не пошкодував про те, що провів вечір цього понеділка в обласній філармонії.

переглядів: 603 / коментарі (1)
« 1 2 3 »
pgt 0.40856 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua