МЕНЮ


13:23

У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня, тисячі кіровоградців взяли участь в урочистій ході та покладанні квітів до Вічного вогню на військово-меморіальному кладовищі.

переглядів: 515
13:13

Міська рада звернулась до представників територіальних громад 52-х сіл, що розташовані навколо Кіровограда, із пропозицією об’єднання в єдину спроможну територіальну громаду, відповідно до настанов уряду. Таке рішення прийняли на своєму засіданні члени робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування території кіровоградської громади.

переглядів: 519
13:02

Ремонти доріг, відновлення зовнішнього освітлення та робота громадського транспорту – головні проблеми, які сьогодні найбільше турбують мешканців Великої Балки.

переглядів: 428
12:48

Три мільйони 200 тисяч гривень передбачено у цьогорічному бюджеті Кіровограда на розчищення місцевих водойм, у тому числі й обвідного каналу річки Інгул біля парку імені Пушкіна.

переглядів: 394
12:45

Напередодні травневих свят в обласному художньому музеї відбулася персональна виставка української художниці Надії Падурської "На своїх полотнах я вільна, як Бог…".

переглядів: 519
12:32

Невеликий просвітницький фільм "Холодний Яр: воля України або смерть", знятий з ініціативи громадської організації за приватні кошти, в інший час навряд чи набув би такого широкого розголосу. Нині ж його демонструвало кілька провідних телеканалів, прем’єрні покази в містах України збирають чималі аудиторії. Кіровоградський кінотеатр "Портал", наприклад, не міг умістити всіх бажаючих ознайомитися з фільмом.

переглядів: 400
11:36

Перший художній пленер у Кіровоградській області вже став історією. Історією Світловодського краю, історією українського живопису, історією галереї “Єлисаветград”. Беззастережний творчий запал власника однієї з кращих приватних галерей в Україні Миколи Цуканова помножений на непересічні організаторські здібності начальника управління освіти Світловодської міської ради Генадія Френкеля перетворили мрію у реальність, зробили рутинну, важку і копітку, але навдивовиж цікаву працю майстрів пензля знаковою подією для всього району.

переглядів: 2293
pgt 0.47739 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua