МЕНЮ


19:06

Згідно планової заявки «Центральної електроенергетичної системи» для проведення ремонтних робіт, ПАТ «Кіровоградобленерго» буде припинено електропостачання об’єктів забору та очитки води ОКВП «Дніпро-Кіровоград» з 15.00 години 16.05.2015р.

переглядів: 2385
18:12

Сучасна жінка - еталон доглянутості, стилю і краси. Однак крім зовнішньої привабливості, яка виражається в одязі, зачісці і макіяжі, ховається головне надбання і атрибут - її шкіра. Красива доглянута і здорова шкіра - одна з головних переваг кожної жінки. Особливе значення при цьому має стан інтимної зони, догляд за якою потрібен не тільки в правилах особистої гігієни, але це й також і свого роду візитна картка жінки під час пляжного сезону.

переглядів: 2451
11:36

Перший художній пленер у Кіровоградській області вже став історією. Історією Світловодського краю, історією українського живопису, історією галереї “Єлисаветград”. Беззастережний творчий запал власника однієї з кращих приватних галерей в Україні Миколи Цуканова помножений на непересічні організаторські здібності начальника управління освіти Світловодської міської ради Генадія Френкеля перетворили мрію у реальність, зробили рутинну, важку і копітку, але навдивовиж цікаву працю майстрів пензля знаковою подією для всього району.

переглядів: 2356
pgt 0.39567 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua