МЕНЮ


11:17

Давно не розглядали кіровоградські суди справ про незаконні валютні операції. Затишшя, що тривало не один рік, порушив Ленінський райсуд, на розгляд якого цієї весни потрапив складений міліцією протокол стосовно одного із чоловіків, котрі днями стоять біля магазину "Лісова пісня" на вулиці Преображенській. Головному персонажеві протоколу ставився в провину обмін клієнтові 30 доларів США на 735 українських гривень.

переглядів: 1870
13:23

У День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, 9 травня, тисячі кіровоградців взяли участь в урочистій ході та покладанні квітів до Вічного вогню на військово-меморіальному кладовищі.

переглядів: 515
13:13

Міська рада звернулась до представників територіальних громад 52-х сіл, що розташовані навколо Кіровограда, із пропозицією об’єднання в єдину спроможну територіальну громаду, відповідно до настанов уряду. Таке рішення прийняли на своєму засіданні члени робочої групи з підготовки матеріалів для проекту перспективного плану формування території кіровоградської громади.

переглядів: 519
13:02

Ремонти доріг, відновлення зовнішнього освітлення та робота громадського транспорту – головні проблеми, які сьогодні найбільше турбують мешканців Великої Балки.

переглядів: 428
12:48

Три мільйони 200 тисяч гривень передбачено у цьогорічному бюджеті Кіровограда на розчищення місцевих водойм, у тому числі й обвідного каналу річки Інгул біля парку імені Пушкіна.

переглядів: 394
12:45

Напередодні травневих свят в обласному художньому музеї відбулася персональна виставка української художниці Надії Падурської "На своїх полотнах я вільна, як Бог…".

переглядів: 519
12:32

Невеликий просвітницький фільм "Холодний Яр: воля України або смерть", знятий з ініціативи громадської організації за приватні кошти, в інший час навряд чи набув би такого широкого розголосу. Нині ж його демонструвало кілька провідних телеканалів, прем’єрні покази в містах України збирають чималі аудиторії. Кіровоградський кінотеатр "Портал", наприклад, не міг умістити всіх бажаючих ознайомитися з фільмом.

переглядів: 400
11:36

Перший художній пленер у Кіровоградській області вже став історією. Історією Світловодського краю, історією українського живопису, історією галереї “Єлисаветград”. Беззастережний творчий запал власника однієї з кращих приватних галерей в Україні Миколи Цуканова помножений на непересічні організаторські здібності начальника управління освіти Світловодської міської ради Генадія Френкеля перетворили мрію у реальність, зробили рутинну, важку і копітку, але навдивовиж цікаву працю майстрів пензля знаковою подією для всього району.

переглядів: 2293
21:22

П’яте травня стало днем початку діяльності муніципального патруля, який відтепер тричі на тиждень виходитиме на вулиці Кіровограда.
До складу патруля увійшли правоохоронці, члени міської дружини, працівники міської спецінспекції та спеціалісти управлінь міської ради. За власною згодою можуть брати участь у рейдах також члени громадських та волонтерських організацій.
– Ідея створення муніципального патруля виникла у міської влади

переглядів: 422
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.46054 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua