МЕНЮ


19:47

З ініціативою створення муніципального патруля, який виходитиме на чергування з п’ятого травня, виступила міська влада. Про це на прес-конференції заявив заступник міського голови Сергій Васильченко.

переглядів: 418
19:45

У загальноміському генеральному прибиранні вулиць, парків, скверів минулої суботи взяло участь близько тисячі кіровоградців, які використовували при цьому майже сорок різноманітних транспортних засобів.

переглядів: 434
19:41

Місця в кіровоградських маршрутках для пільгових категорій громадян незабаром помітять спеціальним маркером. Їх у салоні буде два, й скористатись безкоштовним проїздом зможуть пільговики з 10-ї до 16-ї години.

переглядів: 376
19:37

Нові економічні реалії змушують кіровоградську міську владу та керівництво ТОВ “Єлисаветградська транспортна компанія” розглядати питання підвищення тарифу на проїзд в електротранспорті міста. На цьому акцентував увагу учасників публічних обговорень вартості проїзду в тролейбусах генеральний директор ТОВ “ЄТК” Валерій Гросул.

переглядів: 365
19:06

24 квітня, у День довкілля, на головній вулиці Кіровограда – Великій Перспективній – садили дерева. На заклик міської влади відновити знищені чи всохлі дерева відгукнулись держслужбовці обласної державної адміністрації, зокрема управління молоді та спорту ОДА, представники політичних партій та громадських організацій. Деревцями лип (їх було сорок дві), учасників акції забезпечило головне управління житлово-комунального господарства міської ради. Свої дерева на Великій Перспективній посадили заступник голови ОДА Віта Атаманчук, заступники міського голови Сергій Васильченко та Григорій Литвин.

переглядів: 422
19:03

У Всесвітній день книги й авторського права, 23 квітня, та з нагоди відзначення 250-річчя друкарства в Кіровограді на площі Героїв Майдану пройшла Перша книжкова виставка-ярмарок "Весняний книговир".

переглядів: 506
18:54

У товариство дивовижних дітей прийняли недавно 12-літнього кіровоградця Андрія Тихого.
Тепер він – в одній компанії з п’ятирічним хлопчиком, який прочитав півтисячі книжок, шестикласником, який регулярно бере участь у конференціях математиків-учених, восьмилітньою дівчинкою, яка врятувала від пожежі молодших брата й сестру і т.п.

переглядів: 429
18:49

Результати досліджених у нашій області проб овочів, фруктів, зелені зі складів та овочесховищ на ієрсініоз негативні. Про це повідомили в прес-службі Держсанепідслужби в області.

переглядів: 385
18:31

"Вечірка" продовжує публікувати сезонні поради садівникам і городникам від Лілії і Сергія Лопатенків. (Лопатенки уже близько двадцяти п’яти років займаються розмноженням ягідних культур, у тому числі рідкісних, мало поширених на Кіровоградщині: жимолості їстівної, кизилу великоплідного, ожини безшипної, а також нових сортів винограду та ірисів найкращих сортів, придбаних у провідних розсадниках світу). Цього разу мова – про виноград.

переглядів: 438
« 1 2 3 4 5 6 7 »
pgt 0.42953 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua