МЕНЮ


13:29

Черговий гостинець нашим воякам на Донеччину відвезли наприкінці минулого тижня представники благодійної організації "Кіровоград-Самопоміч" (голова – Володимир Медвідь). Волонтери передали бійцям 57-ї мотопіхотної бригади і її 34-го батальйону, дислокованих у Костянтинівці та Дзержинську відповідно, харчі й автомобіль. Цього разу продовольча допомога (овочі, крупи, олія, сало, домашня консервація тощо, загальна вага – не менше двох тонн) була від громади Аджамки Кіровоградського району – села, близько шістдесяти жителів якого зараз зі зброєю в руках захищають Україну. Збиралося це добро аджамськими волонтерами на чолі з Тетяною Зубенко. Машину ж, УАЗик-"таблетку", для воїнів "дістав" великосеверинівський сільський голова Анатолій Мороз, робочого стану вона набула завдяки обознівському сільському голові Олександру Михальському та товариству "Кіровоградська сільгоспхімія", очолюваному все тим же Володимиром Медведем. Разом з представниками БО "Кіровоград-Самопоміч" на Донбасі побував кореспондент "Вечірки". Зустрівшись із воїнами-земляками, він розпитав, як їм служиться.

переглядів: 992
13:26

У Кіровоградській міській раді 25 червня секретар міської ради Іван Марковський зустрівся з рідними загиблих учасників АТО. На зустрічі йшлося про облаштування військових поховань на Рівненському кладовищі. З даного приводу очільник міста й рідні загиблих зібралися вже втретє.

переглядів: 1614
13:18

24 червня у Кіровоградській міській раді під головуванням заступника міського голови Сергія Колодяжного відбулося друге засідання координаційної групи з питань організації підготовки та проведення громадських слухань і громадського опитування.

переглядів: 651
13:09

Передостанній день роботи першої групи дітей, задіяних у громадських роботах з благоустрою Кіровограда, був особливим – відзначити юних кіровоградців прийшли працівники комунального підприємства “Кіровоградблагоустрій”. Дитячий загін саме трудився у парку імені Пушкіна, а до цього достойно зарекомендував себе на прибиранні набережної Інгулу, меморіального комплексу “Фортечні вали”, парків та скверів.

переглядів: 795
13:05

На незадовільний санітарний стан території Центрального скверу вже давно нарікають кіровоградці. Кілька років тому мова навіть ішла про його реконструкцію, був розроблений попередній проект. Але згодом все затихло.

переглядів: 592
12:55

Більш ніж півроку тривав розгляд справи щодо оскарження колишнім керівником кіровоградського ЖЕКу №10 Сергієм Греськом його звільнення з посади.

переглядів: 1686
12:50

Двадцять дев’ятого травня 2014 року під Слов’янськом Донецької області гелікоптер Мі-8МТ Національної гвардії України, який після розвантаження продуктів та проведення ротації особового складу на п’ятому блокпосту повертався з району гори Карачун, з переносного ракетно-зенітного комплексу збили проросійські терористи, які засіли в лісосмузі. Командиром гвинтокрила був гвардії полковник Сергій Бульдович, разом з ним загинули ще дванадцятеро вояків.

переглядів: 626
12:38

У кіровоградському художньо-меморіальному музеї Олександра Осмьоркіна відкрилась тематична виставка “Геральдика Кіровоградщини”, приурочена до Дня Конституції України.
Учасників і глядачів виставки привітав заступник міського голови Сергій Колодяжний. Він побажав плідної роботи всім членам Кіровоградського відділення Українського геральдичного товариства, реалізації нових проектів символіки територіальних громад та відновлення історичної символіки регіону

переглядів: 657
12:33

Вісімнадцятого червня до Кіровограда завітала видатний мовознавець – доктор філологічних наук професор кафедри української мови Національного університету "Києво-Могилянська академія", академік Академії наук вищої школи України Лариса Масенко. Відомий науковець відвідала наше місто з подвійною метою: по-перше, взяти участь у відкритті в Кіровоградському обласному художньому музеї виставки творів її чоловіка – видатного художника-земляка скульптора Андрія Німенка (1925 – 2006); а по-друге, провести публічну лекцію "Від Мовного майдану до Революції гідності".

переглядів: 1931
1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.35938 сек. / запитів: 4 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua