МЕНЮ


14:01

Кіровоградська міська рада направила звернення до Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на житлово-комунальні послуги, розмір яких сьогодні відкидає багатьох українців за межу бідності.

переглядів: 1876
11:29

26 квітня 2015 року вступив у дію Закон України "Про запобігання корупції", який замінив два закони: "Про засади запобігання і протидії корупції", що діяв з 2011 року, та "Про правила етичної поведінки".

переглядів: 8352
22:53

Современные санитарно-гигиенические стандарты медицинских учреждений предъявляют высокие требования не только к пациентам, но также и к медперсоналу.

переглядів: 1687
14:57

Актуальні питання енергетичного розвитку Кіровограда та запровадження програми енергозбереження в опалювальному сезоні 2015 – 2016 року прозвучали на нараді з керівниками комунальних підприємств обласного центру, ініційованої виконавчою дирекцією Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України.

переглядів: 1616
10:15

Все мы знаем, что здоровое питание является залогом крепкого здоровья и иммунитета, правильная и полезная пища способна зарядить организм энергией, полезными витаминами и другими элементами. Здоровое питание для детей – с этого и начинается приучение детей к вкусной и полезной пище, от того как будет питаться ребенок будет зависеть будет ли он здоров и в хорошей физической форме, или у него будет избыточный вес и будут развиваться заболевания и недуги. Поэтому здоровое питание для детей является важным моментом в их развитии, и к нему необходимо серьезно отнестись. У всех детей в период роста ускоренный метаболизм, поэтому организму требуется много энергии, которую организм насыщает минералами, полезными веществами и витаминами.

переглядів: 1461
23:23

Для того чтобы направить и сформировать направленную струю для локализации пламени, используют ручные пожарные стволы. В зависимости от того, что будет проходить сквозь них, их можно поделить на три группы: водяные, воздушно-пенные и порошковые.

переглядів: 1630
10:08

У будь-якому багатоквартирному будинку існують найпримітивніші системи вентиляції повітря, тобто витяжки. Але мало хто знає, що при проектування таких будинків задумувалось, що витяжки будуть прочищатися працівниками комунальних служб що півроку.

переглядів: 2507
22:10

Міська влада виконує взяті на себе обов’язки щодо організації допомоги родинам учасників АТО.

переглядів: 2113
21:46

Міська влада не стоятиме осторонь громадських обговорень щодо перейменування Кіровограда. На цьому другого червня на прес-конференції в міській раді наголосив начальник відділу з питань внутрішньої політики Сергій Запорожан.

переглядів: 1903
« 1 2 3 4 »
pgt 0.46465 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua