МЕНЮ


21:29

Невдовзі після того, як у зону проведення антитерористичної операції відбула група бійців з батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Кіровоград", звідти в останній день весни додому повернулася одна з рот цього підрозділу.

переглядів: 1858
21:09

Депутат Кіровоградської міської ради (фракція “Батьківщина”) Павло Топчій ініціює створення у міській раді тимчасової контрольної депутатської комісії, яка має перевірити обґрунтованість встановлених нормативів витрат теплової енергії на опалення житлових будинків у місті. Про це він повідомив на прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі реформ, де йшла мова про ініціативи щодо реального зменшення тарифного навантаження на кіровоградців. Також у прес-конференції взяв участь керівник фракції “Батьківщина” в обласній раді Віктор Окаєвич.

переглядів: 2076
20:46

Кіровоградська міська влада допоможе документально оформити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. На цьому наголосив заступник міського голови Сергій Васильченко на зустрічі керівництва міської ради з головами вже існуючих у місті ОСББ, а також головами житлово-будівельних кооперативів. Так, на базі головного управління житлово-комунального господарства міської ради буде створено консультативний пункт прийому громадян з питань створення та функціонування ОСББ.

переглядів: 1671
20:43

Здоровье ребенка – это самое главное для его родителей. Маленькие дети с неокрепшими иммунитетами болеют чаще и дольше, чем взрослые. Поэтому так важно своевременно вызвать доктора к малышу.

переглядів: 1908
09:35

Нещодавно Верховна Рада України ухвалила чотири закони, які стосуються засудження комуністичного режиму, відкриття архівів радянських спецслужб та визнання УПА й інших організацій борцями за незалежність України. У парламенті ці закони назвали «декомунізаційним пакетом».

переглядів: 1567
20:26

В нашем мире все самое совершенное создано не человеком, а природой, поэтому самое лучшее воздействие на организм человека осуществляют именно натуральные органические продукты. Это касается и косметологических средств. Сегодня косметологические компании придерживаются тренда по производству косметики на основе натуральных компонентой

переглядів: 2363
20:23

Ритм жизни современного человека сродни секундной стрелке часов – он постоянно движется, спешит, боится опоздать. Очень важно, в таки е моменты, не забывать о собственном здоровье, и максимально стараться, чтобы иммунитет всегда был на нужном уровне. Многие врачи и диетологи говорят, что самый важный прием пиши – завтрак. Он должен быть калорийным и питательным, дабы насытить организм на 4-5 часов. В таких случаях книга с рецептами завтраков должна быть частой гостьей на кухне, потому что разнообразие – вот что главное

переглядів: 1537
« 1 2 3 4
pgt 0.42017 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua