МЕНЮ


22:28

Привітати 120 кіровоградських медалістів-випускників з успішним завершенням шкільної освіти та вступом у нове, доросле життя на площі перед міською радою 30 травня зібралось чимало людей. Загалом, цей день став найщасливішим, радісним та пам’ятним для 1329 випускників закладів освіти нашого міста.

переглядів: 811
22:10

Міська влада виконує взяті на себе обов’язки щодо організації допомоги родинам учасників АТО.

переглядів: 2120
21:56

У Кіровограді визначено й нагороджено першого переможця міського конкурсу "Дитина року".
Теплі слова привітання, квіти, диплом і кубок переможця отримала від секретаря міської ради Івана Марковського волонтер громадської організації "Кіровоградський обласний молодіжний центр волонтерів "Геліос" Єлизавета Чорна

переглядів: 653
21:53

Сесійне засідання Кіровоградської міської ради розпочалося із привітань журналістів із професійним святом, яке вони відзначають шостого червня. Секретар міської ради Іван Марковський вручив кращим представникам місцевих ЗМІ грамоти, подяки та цінні подарунки.

переглядів: 500
21:46

Міська влада не стоятиме осторонь громадських обговорень щодо перейменування Кіровограда. На цьому другого червня на прес-конференції в міській раді наголосив начальник відділу з питань внутрішньої політики Сергій Запорожан.

переглядів: 1912
21:35

Нинішнього тижня в Україні розпочалася головна частина основної сесії зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) навчальних досягнень абітурієнтів, які планують брати участь у вступній кампанії до вищих навчальних закладів.

переглядів: 659
21:29

Невдовзі після того, як у зону проведення антитерористичної операції відбула група бійців з батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Кіровоград", звідти в останній день весни додому повернулася одна з рот цього підрозділу.

переглядів: 1865
21:09

Депутат Кіровоградської міської ради (фракція “Батьківщина”) Павло Топчій ініціює створення у міській раді тимчасової контрольної депутатської комісії, яка має перевірити обґрунтованість встановлених нормативів витрат теплової енергії на опалення житлових будинків у місті. Про це він повідомив на прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі реформ, де йшла мова про ініціативи щодо реального зменшення тарифного навантаження на кіровоградців. Також у прес-конференції взяв участь керівник фракції “Батьківщина” в обласній раді Віктор Окаєвич.

переглядів: 2083
20:49

Уже й не пригадаю точно, за яких обставин познайомився з Валерієм Гончаренком. Здається, це була весна 1990 року, коли разом зі своїм інститутським товаришем Олегом Бабенком (тепер – директором Кіровоградського держархіву) прийшов у бібліотеку ім. Бойченка на засідання літературної студії "Сівач", керованої Гончаренком.

переглядів: 2239
1 2 »
pgt 0.4558 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua