МЕНЮ


22:10

Міська влада виконує взяті на себе обов’язки щодо організації допомоги родинам учасників АТО.

переглядів: 2113
21:46

Міська влада не стоятиме осторонь громадських обговорень щодо перейменування Кіровограда. На цьому другого червня на прес-конференції в міській раді наголосив начальник відділу з питань внутрішньої політики Сергій Запорожан.

переглядів: 1903
21:29

Невдовзі після того, як у зону проведення антитерористичної операції відбула група бійців з батальйону патрульної служби міліції особливого призначення "Кіровоград", звідти в останній день весни додому повернулася одна з рот цього підрозділу.

переглядів: 1858
21:09

Депутат Кіровоградської міської ради (фракція “Батьківщина”) Павло Топчій ініціює створення у міській раді тимчасової контрольної депутатської комісії, яка має перевірити обґрунтованість встановлених нормативів витрат теплової енергії на опалення житлових будинків у місті. Про це він повідомив на прес-конференції у Кіровоградському прес-клубі реформ, де йшла мова про ініціативи щодо реального зменшення тарифного навантаження на кіровоградців. Також у прес-конференції взяв участь керівник фракції “Батьківщина” в обласній раді Віктор Окаєвич.

переглядів: 2076
20:46

Кіровоградська міська влада допоможе документально оформити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. На цьому наголосив заступник міського голови Сергій Васильченко на зустрічі керівництва міської ради з головами вже існуючих у місті ОСББ, а також головами житлово-будівельних кооперативів. Так, на базі головного управління житлово-комунального господарства міської ради буде створено консультативний пункт прийому громадян з питань створення та функціонування ОСББ.

переглядів: 1671
20:43

Здоровье ребенка – это самое главное для его родителей. Маленькие дети с неокрепшими иммунитетами болеют чаще и дольше, чем взрослые. Поэтому так важно своевременно вызвать доктора к малышу.

переглядів: 1908
pgt 0.41522 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua