МЕНЮ


20:46

Кіровоградська міська влада допоможе документально оформити об’єднання співвласників багатоквартирних будинків. На цьому наголосив заступник міського голови Сергій Васильченко на зустрічі керівництва міської ради з головами вже існуючих у місті ОСББ, а також головами житлово-будівельних кооперативів. Так, на базі головного управління житлово-комунального господарства міської ради буде створено консультативний пункт прийому громадян з питань створення та функціонування ОСББ.

переглядів: 1687
20:38

Україна нарешті знімає із себе брудну сорочку тоталітарних назв. Подумати тільки: десятки років наші вулиці носили імена тих, хто ніколи не мав жодного стосунку ні до нас, ні до нашого міста, ні до України, а часто й зневажав її чи багато зробив для знищення наших предків, національної пам’яті та загального духу народу, що й досі відгукується багатьма бідами, зокрема й матеріальними. Натомість ті, хто всім серцем любив Україну, докладав зусиль, а часто й життя віддав для її відродження і становлення, залишались забутими, а то й таврованими як "бандити, зрадники, вороги".

переглядів: 540
20:34

Два десятки довірливих кіровоградців ошукав з допомогою мобілки в’язень кіровоградської виправної колонії № 6. Ось що розповів він про це, тримаючи недавно відповідь у Ленінському районному суді Кіровограда.

переглядів: 361
20:30

Мій сусід у шостому ряду партеру обласної філармонії захоплено казав: "Я на всіх концертах побував. Враження? Я у захваті. Особливо від скрипаля. Багато я майстрів слухав, але цей!.. Що він витворяв своїм смичком! Ох!" Пізніше, звірившись з прес-релізом, я зрозуміла, що мій співрозмовник мав на увазі Остапа Манька

переглядів: 381
« 1 2
pgt 0.48742 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua