МЕНЮ


14:07

У Кіровограді вчора відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Перейменувальні процеси в топоніміці як ціннісний вибір українського суспільства", в якій взяли участь представники міської та обласної влади, громадськості, депутати різних рівнів та провідні науковці з Кіровограда, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Тернополя, інших міст України.

переглядів: 676 / коментарі (1)
14:01

Кіровоградська міська рада направила звернення до Кабінету Міністрів України щодо зниження тарифів на житлово-комунальні послуги, розмір яких сьогодні відкидає багатьох українців за межу бідності.

переглядів: 1885
13:55

У Кіровограді прокотилася хвиля спроб самовільно встановити незаконні засоби реклами та малі архітектурні форми. Завдання міської влади – оперативно реагувати на такі випадки і припинити цей процес. На цьому наголосив секретар міської ради Іван Марковський у понеділок на нараді з керівниками виконавчих органів міської ради.

переглядів: 536
13:22

Актуальні питання запровадження сучасних енергозберігаючих технологій на Кіровоградських підприємствах та реалізації програми енергозбереження в опалювальному сезоні 2015 – 2016 року обговорювали на нараді керівники комунальних підприємств обласного центру, ініційованій виконавчою дирекцією Кіровоградського регіонального відділення Асоціації міст України.

переглядів: 524
13:19

Не так давно завершився попередній опалювальний сезон, а теплопостачальні підприємства Кіровограда вже готуються до наступного.

переглядів: 465
11:54

У переддень Дня журналіста, 5 червня, кіровоградські працівники газет, телебачення, інтернет-видань побували в розташуванні 3-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України, де відвідали кімнату бойової слави частини.

переглядів: 1078
11:29

26 квітня 2015 року вступив у дію Закон України "Про запобігання корупції", який замінив два закони: "Про засади запобігання і протидії корупції", що діяв з 2011 року, та "Про правила етичної поведінки".

переглядів: 8361
11:00

Футболку із написом свого прізвища отримав недавно в подарунок від ФК "Зірка" 78-літній кіровоградець Валентин Нівалов, старійшина прихильників цієї команди. Кореспондент "Вечірки" скористався цим приводом, щоб розпитати у ветерана-вболівальника про історію його пристрасті.
– Уперше на кіровоградський стадіон я потрапив у вісім років, у 1944-у, – почав згадувати Валентин Нівалов. – Це було у квітні, через кілька місяців після визволення міста від німців. Моя мати працювала на "Червоній зірці", і її послали на стадіон, який заводський тоді був

переглядів: 592
10:49

Близько півтори тонни харчів, а також засоби гігієни, білизну та інші необхідні на війні речі відвезли наприкінці минулого тижня представники благодійної організації "Кіровоград-Самопоміч" (голова – Володимир Медвідь) на Донеччину, де передали воякам 34-го батальйону та 57-ї мотопіхотної бригади Збройних сил, дислокованих у Дзержинську та Костянтинівці відповідно.

переглядів: 671
1 2 »
pgt 0.45652 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua