МЕНЮ


16:45

Виконавчий комітет Кіровоградської міської ради доручив управлінню містобудування та архітектури організувати демонтаж самовільно розміщених рекламних засобів за шістнадцятьма адресами.

переглядів: 377
16:39

Кіровоградський муніципальний патруль відпрацьовував територію міста по вулиці Полтавській та навколо автовокзалу №1 щодо дотримання торговельними підприємствами обласного центру правил роздрібної торгівлі алкогольними напоями, пивом у нічний час.

переглядів: 401
16:30

Другого травня 2014 року під час антитерористичної операції на сході України поблизу міста Слов’янська з переносних зенітно-ракетних комплексів було збито два вертольоти Мі-24 Збройних сил України. Унаслідок обстрілу п’ятеро офіцерів Збройних сил України, серед яких був і Олександр Сабада, загинули, один зазнав поранення.
Указом Президента України № 543/2014 від 20 червня 2014 року "за особисту мужність і героїзм, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі та незламність духу"

переглядів: 427
14:03

Наш земляк солдат Юрій Власенко, телефоніст взводу управління першої мінометної батареї першого аеромобільно-десантного батальйону 79-ї окремої аеромобільної бригади, загинув 3 червня 2014 року в бою з проросійськими терористами в Донецькій області – під Красним Лиманом.
Він прикривав своїх бойових побратимів під час нападу терористів на автоколону аеромобільної бригади, одним з перших прийняв бій і був поранений

переглядів: 465
13:33

У перший же день оголошеного Президентом України Петром Порошенком перемир’я під час антитерористичної операції жертвами підступності проросійських терористів стали кіровоградці з 3-го окремого полку спеціального призначення Збройних сил України – старший солдат Олексій Волохов та старший солдат Олександр Кондаков.
Хлопці знаходилися на борту збитого 24 червня торік у районі гори Карачун українського військового гелікоптера Мі-8

переглядів: 617
13:10

Шановні мешканці м. Кіровограда! Адміністрація Кіровоградського міського району електричних мереж повідомляє, що у липні 2015 року буде проведено комплекс планових технічних заходів, спрямованих на підвищення якості електропостачання.

переглядів: 1360
12:24

Нещодавно Верховна Рада України ухвалила чотири закони, які стосуються засудження комуністичного режиму, відкриття архівів радянських спецслужб та визнання УПА й інших організацій борцями за незалежність України. У парламенті ці закони назвали "декомунізаційним пакетом".

переглядів: 410 / коментарі (1)
12:18

У газеті "Рідний Кіровоград" (№14 від 11 червня 2015 р.) опубліковано варіанти опитування щодо перенайменування Кіровограда, і навіть нещодавно відбулася Всеукранська науково-практична конференція "Перенайменувальні процеси в топоніміці як ціннісний вибір українського суспільства".

переглядів: 446
14:07

У Кіровограді вчора відбулася Всеукраїнська науково-практична конференція "Перейменувальні процеси в топоніміці як ціннісний вибір українського суспільства", в якій взяли участь представники міської та обласної влади, громадськості, депутати різних рівнів та провідні науковці з Кіровограда, Києва, Дніпропетровська, Одеси, Запоріжжя, Тернополя, інших міст України.

переглядів: 616 / коментарі (1)
« 1 2 3 4 5 6 »
pgt 0.49959 сек. / запитів: 6 / sitemap / Copyright © "Вечiрня газета" 2001-2015
Всі матеріали, розміщенні на сайті "Вечірня газета", є власністю сайту.
Передрук матеріалів тільки за наявності гіперпосилання (hyperlink) на www.vechirka.com.ua